Батько трьох дітей відстояв у суді право бути матір'ю Автор: lesya · Опубліковано: 04.12.2012 15:23 · Розділ: Суспільство

Австралійський трансгендер став матір'ю (фото з kt-liquid-sky.livejournal.com)
Австралійський трансгендер став матір'ю (фото з kt-liquid-sky.livejournal.com)

Чи то трансгендерів стало більше, чи то вони привертають дедалі пильнішу увагу громадськості, та все частіше в Інтернеті з’являється інформація про людей, які наважилися змінити стать на протилежну. І якщо в переважній більшості особи, які пішли на операцію зі зміни статі, намагаються приховати цей факт своєї біографії, є й такі, які не пропускають можливості зайвий раз опинитися в центрі уваги, навіть якщо ця увага буде прикута до них ось таким-от екзотичним способом. Трохи інша ситуація склалася з 49-річним австралійцем, який волів би приховати свою чоловічу сутність, однак його позов, поданий на колишню дружину, приніс чоловікові сумнівну славу. Батько трьох дітей намагався відсудити в екс-дружини право виховувати своїх дочок.

Суд у цій справі розпочався ще кілька років тому, та врешті-решт закінчився перемогою австралійця, який отримав дозвіл бачитися зі своїми дітьми.

Протягом дванадцяти років чоловік жив у мирі та злагоді зі своєю дружиною, не підозрюючи, що в тої з’явився коханець. Так тривало до тих пір, поки жінка не подала на розлучення, забравши з собою трьох спільних дочок. Чоловіка, який зараз приховує своє справжнє ім'я, настільки вразила розлука з близькими, що він впав у глибоку депресію, що й підштовхнуло його зробити операцію зі зміни статі.

«Я хотів щось змінити в своєму житті, - зізнався австралієць. - Рішення стати жінкою не було спонтанним: я знав, що тільки це зможе мені допомогти».

Пройшовши всі необхідні процедури, австралієць змінив документи та взяв прізвище Перер. Все, здавалося б, стає на свої місця, але тут австралієць (чи тепер уже австралійка), зіткнувся з черговою проблемою: його колишня дружина заборонила йому бачитися з доньками.

За словами матері дітей, однокласники однієї з дівчаток постійно знущаються над нею з приводу того, що у неї «дві мами».

«Я навіть не підозрювала, що у мого чоловіка є такі дивні нахили, - поділилася колишня дружина австралійця. - Як можна довірити виховання дітей людині, яка стільки часу обманювала своїх рідних?»

Однак трансгендер Перер вирішив так просто не здаватися і хоча б спробувати відстояти своє право на виховання дітей в судовому порядку. Чоловік найняв адвокатів і розпочав війну за право бути матір'ю.

Згідно з рішенням суду, чоловік, що пережив операцію зі зміни статі, має рівні батьківські права зі своєю колишньою дружиною, може бачитися з доньками, коли йому заманеться. Єдине, що він повинен виконувати, це своєчасно виплачувати аліменти.

«Я завжди знала, що справедливість рано чи пізно восторжествує», - говорить щаслива міс Перер.

Джерело: http://lifenews.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.