За здачу автомобіля на металобрухт даватимуть премії Автор: Вікторія · Опубліковано: 08.07.2009 16:42 · Розділ: Суспільство

Канадський уряд розгляне програму преміювання покупців нових автомобілів, які здають свої старі машини на металобрухт. За словами міністра навколишнього середовища, Джима Прентіса, ця програма допоможе підвищити попит на автомобілі, продажі яких в умовах кризи різко знизилися. А розмір такої премії складе близько 3500 доларів.

Крім того, міністр повідомив, що перш ніж затверджувати програму, він повинен оцінити ефективність заходів, які вже існують в країні. Зокрема, у провінції Альберта за здачу автомобіля, випущеного після 1995 року, видається премія розміром 490 доларів на покупку велосипеда, або 300 доларів готівкою. Він пообіцяв протягом двох місяців вирішити питання доцільності введення програми преміювання.

Слід зазначити, що в країнах Європи вже давно діють подібні заходи по підтримці попиту покупців. Так, жителі Німеччини за здачу старої машини при покупці нової отримують компенсацію у розмірі 2500 євро.

Завдяки урядовій підтримці по результатах червня попит на машини виріс: у Франції (на 7,1 відсотка), в Італії (на 12,4 відсотка), а в Німеччині (на 40 відсотків). В Іспанії та Великобританії продажі поки в мінусі (-15,9 і -15,7 відсотка, відповідно), проте в порівнянні з попередніми результатами (-38,7 в Іспанії по результатах травня і майже -30 відсотків з початку року у Великобританії), ситуація покращала.

У США Сенат ухвалив програму преміювання покупців в середині червня і вже з серпня американці отримуватимуть по 3500-4500 доларів за здані машини на металобрухт за умови покупки нового автомобіля.

Джерело spbvoditel.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.