Нові "Джентльмени удачі": сосиска замість редиски і Куценко замість Віцина Автор: lesya · Опубліковано: 04.12.2012 13:18 · Розділ: Кіно

Наприкінці грудня цього року в російський прокат вийде нова версія класичної радянської комедії «Джентльмени удачі» режисера Тимура Бекмамбетова.

Зрозуміло, що до нової версії улюбленого глядачами фільму більшість критиків поставилися насторожено та трохи упереджено. Щоправда, як виявилося, дарма – картина вийшла досить цікавою, кумедною та, як не дивно, самобутньою, чого не скажеш про «Іронію долі», яка викликала хвилю обурення цінителів радянської класики. І той факт, що бекмамбетівський римейк залишається одним із найбільш касових в історії новітнього російського прокату, критиків не зупиняє. Звідси й упередженість у сприйнятті «Джентльменів». Як говорять ті, кому вдалося переглянути фільм, марна.

Насправді нові «Джентльмени» не такі вже й погані, переконують вони. Фільм є жвавішим, ніж «Іронія», яка, за твердженням експертів, у Бекмамбетова місцями скидалася на мумію, хоча в принципі це був не римейк, а сиквел на «Іронію долі» Рязанова.

Знято римейк наДжентльмени
Знято римейк наДжентльмени

Герої нових «Джентльменів» зовсім не намагаються бути схожими на четвірку зі свого радянського попередника. Більшість улюблених фраз, які стали народними, з фільму або викинуті зовсім, або ж сильно змінені. Замість них вживаються інші, часом не менш вдалі конструкції. В російський прокат картина повинна вийти 27 грудня.

Артефактом фільму Олександра Сєрого, який і стає зав’язкою сюжету, є шолом Олександра Македонського - «5 кілограмів 243 грами чистого золота!». Він був знайдений на розкопках і викрадений рецидивістами під керівництвом Доцента

У версії Бекмамбетова головним артефактом є «Збруя Золотого воїна», національний скарб Казахстану, привезений на виставку в Петербург та викрадений з музею бандою під керівництвом Смайлика.

Героєм радянської кінокомедії став вихователь дитячого садка Євген Трошкін, який живе з мамою. У фільмі російського режисера фігурує актор Льоша Трешкін, роль якого зіграє Сергій Безруков, що виступає на ранках в образі знаменитого пірата Джека Горобця. Живе він з подругою, яка зраджує йому з найкращим другом.

На зміну розхристаному і неохайному кримінальному авторитету на прізвисько Доцент прийшов спортивної статури бандит по кличці Смайлик – він щиро посміхається до своїх жертв, перш ніж заподіяти їм смерть.

Косий і Хмирь перетворилися в Муху і Шатуна, а роль ввічливого блондина-міліціонера Олега Видова дісталася 25-річній Марині Петренко, яка, підкинувши героям пакетик кокаїну, запроторює їх до в’язниці.

А на зміну «редисці» прийшла «сосиска»…

Джерело: http://www.kp.ru/

Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.