Британка розповіла історію створення "упоротого лиса" Автор: lesya · Опубліковано: 04.12.2012 10:34 · Розділ: Події у світі

Британка Адель Морзе, яка є творцем кумедного опудала лисиці, що за лічені дні здобуло шалену славу в російськомовному Інтернеті, розповіла історію створення «упоротого лиса».

26-річна уродженка Уельсу, яка зараз мешкає у Лондоні, в інтерв’ю журналістам зізналася, що «упоротий лис» став її першим великим опудалом – до того часу дівчина працювала виключно з тушками дрібних тварин.

Адель розповіла, що, працюючи над своїм творінням, вона припустилася помилки, і опудало «попливло». «Чесно кажучи, після того, як опудало не вдалося, я забула про нього на цілий рік, заховавши в коробку», - говорить дівчина. З того часу минув рік, Адель зібралася переїжджати, і, пакуючи речі, натрапила на опудало. Глянувши на творіння рук своїх, жінка вирішила залишити лиса собі.

Проте згодом жінка зрозуміла, що їй ніде зберігати опудало, і вирішила виставити його на продаж на аукціоні eBay. Щоправда, в описі лота дівчина вирішила дещо прикрасити дійсність, вказавши, що професійно займається таксидермією вже шість років, і лис був зроблений таким спеціально – «він виглядає так, ніби вирішив стати людиною».

В оголошенні Адель зазначила, що опудало не ідеальне, але має свій характер.

14 жовтня цього року наркоманський лис був проданий за цілих 330 фунтів стерлінгів. Тоді він ще не встиг здобути такої шаленої популярності в Рунеті - користувачі соціальних мереж зробили його персонажем численних «фотожаб» вже трохи пізніше.

Упороті лис і доктор Хаус (фото з uporotyjlis.ru)
Упороті лис і доктор Хаус (фото з uporotyjlis.ru)

Проте на сьогоднішній день лис, який отримав прізвисько упоротого, став справжнім героєм. Його можна побачити в товаристві Володимира Путіна, Барака Обами, героїв саги про вампірів та багатьох інших знаменитостей. Опудало виступає в якості центрального персонажа знаменитих картин, стало учасником багатьох історичних подій, і зустрічається з відомими особистостями.

В інтерв'ю журналістам Адель Морзе також розповіла, що вкрай здивована такою популярністю свого творіння у Росії. «Це просто неймовірно, скільки всяких смішних картинок!», - говорить таксидерміст. На даний час дівчина розпочала роботу над новими лисицями. Вже найближчим часом вона представить публіці два опудала, які пообіцяла зробити такими ж кумедними, як і «упоротий лис».

Зауважимо також, що в Рунеті «упоротими» називають героїнозалежних наркоманів, які перебувають під кайфом від чергової дози наркотичних речовин.

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу