Поліцейський автомобіль майбутнього їздитиме на воді Автор: lesya · Опубліковано: 04.12.2012 00:10 · Розділ: Авто-мото

Поліцейський автомобіль майбутнього (фото з autoguide.com)
Поліцейський автомобіль майбутнього (фото з autoguide.com)

На автосалоні у Лос-Анджелесі було представлено вельми цікаву новинку від Mercedes. Цей новаторський концепт, який повинен стати реальністю до 2025 року, позиціонувався як автомобіль для поліцейських патрулів.

Концепт під назвою Mercedes Ener-G-Force був представлений як поліцейський автомобіль Highway Patrol Vehicle.

За словами представників Mercedes, в майбутньому ситуація на дорогах тільки погіршуватиметься. На їхню думку, безладу на дорогах буде ще більше, ніж зараз, причиною чого стане безперервне та непомірне зростання обсягів трафіку. В прес-релізі Mercedes зазначається, що правоохоронні органи повинні готуватися до ще більш переповнених доріг, значного зростання кількості населення та змін у поведінці людей.

Новий час вимагатиме нових поліцейських автомобілів, на яких правоохоронці могли б швидко дістатися до будь-якого місця та за будь-яких обставин. Представники компанії переконані, що Ener-G-Force надасть таку можливість, та ще й з мінімальними збитками для навколишнього середовища.

Автомобіль обладнають незвичайною силовою установкою. Під капотом позашляховика розмістять справжню електростанцію, що працюватиме на паливних елементах, перетворюючи водень в енергію. Водень отримуватимуть з води за допомогою спеціального «гідроконвертера». Автомобіль обладнають чотирма електродвигунами, кожен з яких відповідатиме за власне колесо.

Експерти твердять:"На колеса будет поставлена резина летняя r13, которая отлично держится дороги и позволяет развивать высокую скорость".

Вода, синтезована в результаті спалювання водню, повертатиметься назад в систему, після чого знову розкладатиметься для отримання водню. Щоправда, поки що незрозуміло, як на практиці буде реалізований цей «вічний двигун», однак, за задумом дизайнерів, від однієї заправки водяних резервуарів концепт зможе проїхати до восьми сотень кілометрів.

Серед інших визначальних особливостей концепту - мінімальне засклення кабіни, що, за твердженням дизайнерів, необхідне для того, щоб максимально захистити екіпаж патрульного автомобіля.

Діаметр коліс становитиме двадцять дюймів. Новинку оснастять новомодними пристроями, які або запобігатимуть проколам шин, або компенсуватимуть їх. Свідченням цього є відсутність запасного колеса, замість якого в Mercedes Ener-G-Force передбачений футуристичний інструментальний ящик, для доступу до якого не доведеться відкривати задні двері авто. Ще одна цікава особливість авто – це незвичайні світлодіодні фари, виконані в формі літери G.

Джерело: http://www.facepla.net/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.