Для туристів створили вуличні знаки, що вміють розмовляти Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2012 21:16 · Розділ: Нові технології

Знаки допоможуть туристам (фото з vk.com)
Знаки допоможуть туристам (фото з vk.com)

Люди, які часто бувають за кордоном, знають, як важливо досконало знати мову тієї країни, яку ви маєте намір відвідати. І не важливо, чи ви вирушаєте за кордон по роботі, чи просто відпочити, ви повинні усвідомлювати, що незнання місцевої мови, як і невміння правильно вимовити необхідну адресу місцевою мовою, може стати причиною годин втраченого часу, проведеного в блуканнях нескінченними вулицями незнайомого міста.

Намагаючись вирішити цю проблему, спеціалісти розробили спеціальні додатки для смартфонів, які зможуть здійснювати переклад на потрібну мову в режимі реального часу. На даний час, щоправда, розробка подібних програм перебуває на початковій стадії. Своєрідним проривом в усуненні вищеописаної проблеми на даному етапі стало рішення двох проектувальників - спеціалісти придумали досить простий та ефективний спосіб, який легко перетворити в реальне практичне рішення.

Ендрю Шпіц (Andrew Spitz) та Момо Міядзакі (Momo Miyazaki) створили інтерактивну установку, яка отримала назву "WTPh? What the Phonics". Установка надаватиме аудіодопомогу іноземцям, які потрапили в скрутне становище через незнання місцевої мови. Розташована вона в Копенгагені, де місцевою мовою є данська мова. Пристрій складається з серії вуличних знаків і покажчиків, в яких встановлене додаткове аудіовізуальне обладнання, що чітко вимовляє назву вулиці чи інформацію з покажчика на місцевій мові.

Для покращення сприйняття і запам'ятовування звукової інформації на кожному знаку встановлено спеціальну світлову смугу, яка підсвічує відповідні склади слова в міру їхньої вимови.

За словами розробників системи, цей простий електронний пристрій покликаний не лише допомогти іноземцям, які погано орієнтуються в тій чи іншій місцевості, але й продемонструвати, як нескладні сучасні технології можуть допомогти людям, що знаходяться в незнайомих місцях та погано володіють місцевою мовою, надавши їм додатковий сервіс. Повідомляється також, що система працюватиме на базі популярної мікроконтроллерної платформи Arduino.

Arduino - апаратна платформа, призначена для розробки пристроїв, з платою введення й виводу та простим середовищем розробки на Processing/Wiring. Платформа базується на МК Atmel AVR (ATmega). Переважна більшість плат програмуються через USB.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.