Coca-Cola представила власну лінію одягу Автор: lesya · Опубліковано: 03.12.2012 11:23 · Розділ: Події у світі

Всесвітньо відома компанія-виробник газованих напоїв Coca-Cola вирішила випробувати себе в новому амплуа, випустивши лінію власного одягу, яка була представлена в ході модного дефіле в спекотному Ріо-де-Жанейро.

Колекція виконана у вінтажному стилі. Вона являє собою своєрідний мікс ретро зі спортивним та міським дизайном з яскравими, експериментальними, футуристичними, графічними та квітковими принтами. Колекцію для Coca-Cola підготувала бразильський модельєр Таїс Россітер.

І хоча представлена на тижні моди у Бразилії колекція одягу весна/літо 2013 від Coca-Cola відзначилася яскравістю та неординарністю барв і химерних узорів, критики її не оцінили. За твердженням експертів світу моди, лінія одягу від найдорожчого бренду в світі вкрай вульгарна, занадто помітна та позбавлена смаку, тому, переконані знавці сучасних модних тенденцій, мало хто зважиться носити подібне вбрання.

Більше того, модні критики вважають, що Coca-Cola дарма вирішила освоювати нове терені, оскільки одяг, випущений компанією, навіть не можна назвати витвором мистецтва. На даний час невідомо, чи надійде унікальне вбрання від Coca-Cola в масове виробництво.

До речі, експерти наголошують на тому, що далеко не завжди ризик, на який ідуть знамениті бренди, намагаючись заробити шляхом випуску кардинально нової продукції, є виправданим. Приміром, декілька десятків років тому Coca-Сola погоріла з випуском нового напою New Coke.

Наприкінці сімдесятих - початку вісімдесятих років минулого століття Coca-Сola зіткнулася з дедалі зростаючою конкуренцією з боку інших виробників освіжаючих напоїв. Для того, щоб залишатися першою, компанія вирішила припинити продажі класичного напою та перейти на New Coke. Однак такий крок настільки обурив споживачів, що компанії довелося терміново повертатися до класичної формули.

Coca-Сola – далеко не єдина компанія, яка, користуючись світовою популярністю та ім’ям, випускала на ринок провальні продукти.

Експерти склали рейтинг таких експериментальних товарів, які не те що не принесли прибутку своїм компаніям, а й взагалі дещо попсували їхнє ім’я.

Приміром, парфумерія від Harley Davidson шокувала фанатів компанії. Так, цей знаменитий та неперевершений мотоциклетний бренд зайшов надто далеко. І якщо аудиторія змирилася з футболками та запальничками, то пахнути так, як мотоцикли, публіка не захотіла.

Фіаско зазнала й лінія продуктів харчування Colgate. Продукти під цією маркою не вийшли за межі американського ринку.

Енергетичний напій Cocaine не виправдав надій, які на нього покладалися. Вміст кофеїну в цьому енергетику перевищує показники аналогічного обсягу Red Bull в 3,5 рази, а сам напій позиціонувався як дозволена альтернатива звичайним наркотиків, за що його і зняли з продажу.

Джерело: http://skuky.net/67892

Інші новини розділу