У Франції відкриють мечеть для геїв Автор: lesya · Опубліковано: 30.11.2012 23:36 · Розділ: Релігія

У Франції планують відкрити першу в світі мечеть для геїв. Ідея будівництва мечеті для представників сексуальних меншин з’явилася в голові мусульманина Мухаммеда Людовіка Лютфі Захеді - вихідця з Алжиру, який і сам є гомосексуалістом. За словами Мухаммеда, двері нової мечеті будуть відкритими не лише для представників сексуальних меншин – там зможуть помолитися всі бажаючі.

Минулого тижня в інтерв'ю журналістам одного турецького видання Мухаммед Людовік Лютфі Захеді, 35-річний мешканець Франції алжирського походження, розповів про бажання відкрити нову мечеть в Парижі. За задумом Мухаммеда, там зможуть спокійно молитися геї, жінки, яким у звичайних мечетях дозволено сидіти виключно на задніх рядах, та навіть ті, хто не сповідує іслам.

Мухаммед навіть придумав слоган для свого проекту: «Приходь таким, який ти є». Відкриття нової мечеті заплановане на 30 листопада цього року. На сьогоднішній день на першу молитву зголосилося прийти два десятка осіб, однак Мухаммед, який, до речі, є засновником фонду «Мусульмани-геї у Франції», переконаний, що надалі кількість прихильників ідеї значно збільшиться.

Поки що для своїх молитов об'єднання використовуватиме зал однієї буддистської каплиці.

Мухаммед Людовік Лютфі Захеді зі своїм партнером (фото з islamnews.ru)
Мухаммед Людовік Лютфі Захеді зі своїм партнером (фото з islamnews.ru)

За словами мусульманського гея-активіста, на сьогоднішній день гомосексуалісти, які сповідують іслам, не мають можливості спокійно помолитися в мечеті, оскільки постійно піддаються атакам, як словесним, так і фізичним. Всі ці гоніння Мухаммед відчув на власній шкурі – чоловік живе у шлюбі з громадянином ПАР - мусульманином Кіямом-ад-Діном. Подружжя познайомилося на конференції з проблеми розповсюдження СНІДу, а повінчав закоханих імам Джамал з Мавританії, також гей. Таким чином, Мухаммед Захеді став першим французьким мусульманином, який уклав шлюб з представником своєї статі. Однак влада Франції відмовилася визнавати шлюб легітимним.

Тим не менше, закохані, один з яких ВІЛ-інфікований, вирішили залишитися в Парижі, сподіваючись, що новий президент країни Франсуа Олланд стримає свою передвиборчу обіцянку, легалізуючи одностатеві шлюби. Окрім того, Захеді зізнався, що у Франції він зазнає набагато менше дискримінації, ніж у будь-якій мусульманській країні.

Джерело: http://gazetasng.ru

Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.