Британські нудисти звинувачують BBC у спотворенні історії людства Автор: lesya · Опубліковано: 30.11.2012 15:05 · Розділ: Суспільство

Древні племена були голими (фото зmiri2.ru)
Древні племена були голими (фото зmiri2.ru)

Корпорація BBC, яка нещодавно опинилася в центрі уваги громадськості через звинувачення відомого політика в педофілії, знову піддалася критиці, цього разу з боку активістів Британського товариства натуризму, які обстоюють красу оголеного тіла.

Члени товариства поскаржилися на непрофесіоналізм та спотворення наукових фактів співробітниками корпорації. Так, в одному популярному документальному серіалі від BBC людей кам'яного віку зобразили одягненими в шкури тварин, хоча насправді стародавні племена не використовували одягу, переконані нудисти.

Звинувачення у фальсифікації історичних фактів були пред’явлені корпорації у викривальному листі, текст якого опублікований на сайті організації. Нудисти піддали критиці серіал «Світова історія з Ендрю Марром», в якому є аж цілих шість сюжетів з доісторичними людьми, одягненими в шкури, тоді як вони повинні бути голими.

За словами представників товариства, такі вчинки серйозно компрометують BBC, оскільки компанія проголошує принципи чесності, точності та неупередженості, а насправді їм не слідує.

У відповідь на звинувачення корпорація принесла вибачення, зауваживши, однак, що таке викривлення фактів зумовлене необхідністю: «Я приношу вибачення за те, що вас засмутив компроміс, на який ми були зобов'язані піти під час зйомки реконструкцій у «Світовій історії з Ендрю Марром». Ви безумовно праві, вказуючи на те, що в реальності племена в різних сценах ранніх епізодів повинні бути оголені. Однак при створенні серіалу ми повинні брати до уваги почуття якомога ширшої аудиторії».

Проте представники товариства залишилися незадоволені відповіддю корпорації, назвавши такий крок вигідним для Бі-бі-сі. Отож активісти організації планують вплинути на корпорацію через парламент.

Зауважимо, що корпорація вже піддавалася критиці у зв’язку з серіалом Ендрю Марра. У вересні цього року програма викликала незадоволення християн, яким не сподобалося те, що в серіалі немає жодної згадки про Ісуса Христа.

Відзначимо, що останнім часом корпорація Бі-бі-сі потерпає від скандалів. Спершу розгорівся конфлікт навколо Джиммі Севіла, покійного діджея корпорації, якого звинуватили в розбещенні неповнолітніх, а після того журналісти BBC помилково звинуватили в педофілії групу політиків з еліти Консервативної партії, в результаті чого глава корпорації покинув свій пост.

Джерело: http://korrespondent.net

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.