Китайська газета назвала лідера КНДР найсексуальнішим чоловіком світу Автор: lesya · Опубліковано: 28.11.2012 15:00 · Розділ: Події у світі

Цими днями північнокорейського лідера Кім Чен Ина було визнано «найсексуальнішим чоловіком планети». Виникає справедливе запитання: які ж «експерти» складали такий рейтинг та чи не з’їхали, бува, китайські (інформація з’явилася на сторінках одного китайського видання) спеціалісти з глузду?

Насправді ж з глуздом у китайців все в порядку, чого, мабуть, не скажеш про почуття гумору: співробітники центральної китайської газети «Женьмінь жибао» всерйоз сприйняли замітку сатиричного американського сайту, в якій північнокорейський лідер Кім Чен Ин названий «найсексуальнішим чоловіком».

«З неймовірно красивим, круглим обличчям, дитячим шармом, та одночасно сильною, міцною поставою, цей серцеїд, що виріс у Пхеньяні, просто мрія всіх жінок», - говориться в жартівливій замітці сайту «Оніон», яку на повному серйозі процитувало китайське видання.

Газета також процитувала редактора сатиричного видання, який стверджує, що «він (Кім Чен Ин) має ту рідкісну здатність одночасно бути абсолютно чарівним та мужнім мачо».

Окрім того, видання розмістило 55 фотографій північнокорейського лідера, які повинні служити «підтвердженням» цього почесного титулу.

А нещодавно на знімках Google Earth спеціалісти розгледіли напис, який прославляє Кім Чен Ина. Так, на схилах гір в КНДР був висічений гігантський напис, покликаний прославити лідера країни Кім Чен Ина. Літери цього напису настільки великі, що їх можна розгледіти навіть на знімках сервісу Google Earth.

Напис прославляє Кім Чен Ина (фото з сайту mirfactov.com)
Напис прославляє Кім Чен Ина (фото з сайту mirfactov.com)

Напис гласить: «Хай живе генерал Кім Чен Ин, сяюче сонце!». За оцінками експертів, довжина напису становить приблизно 560 метрів, а розміри кожної літери коливаються в межах 15-20 метрів. Напис знаходиться неподалік штучного озера, розташованого в провінції Янгандо, на відстані кількох кілометрів від кордону з Китаєм.

Коли саме було зроблено цей диво-напис, невідомо. Відомо лише, що супутниковий знімок, на якому його можна побачити, датований шостим жовтня 2012 року. Неподалік від напису на фотографії помітне озеро, створене в 2007 році. Вперше про те, що Кім Чен Ин стане наступником колишнього лідера КНДР Кім Чен Іра, було оголошено в 2009 році. Отож, за твердженням фахівців, напис було висічено між 2007 та 2012 роками, скоріше за все, між 2009 та 2012.

Джерело: http://www.rosbalt.ru/

Інші новини розділу