Після 19 років подружнього життя бельгієць дізнався, що його дружина - чоловік Автор: lesya · Опубліковано: 28.11.2012 12:31 · Розділ: Події у світі

Можна лише уявити, що творилося в голові одного бельгійця, який після дев’ятнадцяти років щасливого подружнього життя дізнався, що весь цей час прожив із чоловіком. Таке несподіване викриття настільки приголомшило чоловіка, що він навіть звернувся за допомогою до психологів.

Громадянин Бельгії на ім’я Ян одружився зі своєю коханою Монікою ще в 1993 році. Уродженка Індонезії Моніка була прислугою в колишній сім'ї Яна. Саме через дівчину він покинув свою першу дружину. Намагаючись одружитись, пара зіткнулася з цілою низкою труднощів, та, врешті-решт подолавши всі правові складнощі та невдоволення представників бельгійської імміграційної влади, Ян та Моніка все-таки поєдналися в шлюбі.

Дізнавшись шокуючу інформацію про минуле дружини, Ян почав пригадувати, як все було тоді, майже двадцять років тому. За словами чоловіка, в представників відповідних органів з самого початку виникли підозри на рахунок дійсності свідоцтва про народження його дружини, однак всі труднощі були залагоджені.

За словами ошуканого чоловіка, всі ці роки він був упевнений, що одружився з надзвичайно привабливою жінку, отож і ніяких сумнівів з приводу статевої приналежності Моніки у нього не виникало.

На руку Моніці було й те, що подружжя вирішило не заводити дітей, оскільки в Яна вже було двоє дітей від попереднього шлюбу, з якими, до речі, і він, і Моніка, підтримували дружні взаємини.

Протягом дев’ятнадцяти років спільного життя подружжя жило в мирі та злагоді. Все пішло шкереберть після того, як Моніка влаштувалася на нову роботу. Її поведінка з невідомих для Яна причин різко змінилася. Чоловік став помічати незвичайні каверзи дружини, знайшов любовне листування в комп'ютері Моніки. Нарешті з’ясувалося, що Моніка народилася чоловіком, і вже в дорослому віці зробила собі операцію зі зміни статі.

Тепер обдурений чоловік перебуває в шоковому стані. Він, як уже зазначалося, навіть звернувся за допомогою до психіатрів. Ян подав на розлучення і через суд вимагає виселити Моніку зі свого будинку.

«Я почуваюсь так, ніби мене ґвалтували впродовж декількох років. Я привіз її до Бельгії, а зробити це було не легко. Влада Бельгії мала серйозні сумніви з приводу її походження та документів, що засвідчують особистість, але, тим не менше, прийняла їх. Я вважав її привабливою жінкою, повністю жінкою. У неї ж не було жодної чоловічої риси», - розповідає 64-річний чоловік на ім'я Ян.

У відповідь на всі звинувачення Моніка пояснила, що й справді народилася хлопчиком, а потім зробила операцію, змінивши стать. І оскільки зараз вона є жінкою, Моніка порахувала зайвим інформувати чоловіка про такий момент своєї біографії.

http://www.internovosti.ru/


Інші новини розділу