Набори "Для кінця світу" продаються у Росії: мотузка та мило для песимістів Автор: lesya · Опубліковано: 27.11.2012 17:58 · Розділ: Події у світі

Набір товарів першої необхідності з наклейкою «Для кінця світу» почали цими днями продавати в Росії. Користуючись ажіотажем навколо передбаченого майя кінця світу, співробітники одного весільного агентства Росії вирішили на цьому добряче заробити. Так, у Томську розпочалися продажі наборів для зустрічі кінця світу. До кожного такого набору входять, зокрема, шпроти, пляшка горілки, свічки, сірники, мотузка та мило.

Нагадаємо, що згідно з календарем стародавніх індіанців майя 21 грудня 2012 року закінчується так званий цикл довгого рахунку Ери П'ятого Сонця, що розпочався в серпні 3114 року до нашої ери. Згадана дата стала останньою в календарі давньої цивілізації; це й дало песимістам підстави твердити, ніби майя таким способом передбачили кінець світу.

«З усіх боків нам товкмачать, що 21 грудня цього року настане кінець світу. Я задалась питанням, чому ж немає наборів для зустрічі кінця світу? Пошукала в Інтернеті, і знайшли такі набори тільки у мексиканців.

А чим ми гірші за мексиканців?» - говорить з цього приводу директор компанії Юліана Щегольова.

За словами бізнес-леді, набір включає картку-нагадування на той випадок, якщо власник спецпакету втратить пам'ять. До складу набору входять шпроти, горілка, гречка, свічки та сірники, блокнот і олівець для написання листів у майбутнє, інструкція з описом ігор, щоб скоротати час, аптечка, в якій є активоване вугілля, бинт і валідол, і, нарешті, мотузка й мило – для песимістів.
Коштує цей набір для зустрічі апокаліпсису 890 рублів, що в перерахунку на гривні становитиме приблизно 300 грн.

За словами продавців, всі продукти в наборі справжні, а мотузку й мило кожен може використовувати на власний розсуд.

За твердженням авторів ідеї, своїм набором вони зовсім не намагалися пропагувати ідею кінця світу, а, скоріше, хотіли змусити росіян ставитися до нього з гумором. Директор салону також зазначила, що найчастіше набори купують організації в якості подарунка співробітникам до Нового року.

Спеціалісти та вчені з усього світу радять з цього приводу не хвилюватися – кінець світу наступить ще не скоро. При цьому вони не виключають катастрофи глобальних масштабів. Проте фахівці говорять, що немає ніяких підстав довіряти календарю майя, а точніше, не так самому календарю, який виявився на диво точним, як його невірним тлумаченням.

Придбати набори можна і на спеціалізованих сайтах. Розкрутка сайту робить послугу доступною для всіх, тому, якщо ви переймаєтесь тим, що буде творитися 21 грудня - радимо прислухатись до рекомендацій.

Джерело: http://www.mignews.com/

Інші новини розділу