Стюардеси склаои портрет ідеального авіапасажира Автор: lesya · Опубліковано: 27.11.2012 12:56 · Розділ: Суспільство

Ідеальний пасажир - чоловік 30 років
Ідеальний пасажир - чоловік 30 років

Нещодавно спеціалісти компанії Skyscanner провели спеціальне дослідження, в рамках якого склали збірний образ ідеального авіапасажира. Опитування проводилося серед співробітників авіакомпаній з 85 країн світу. Всього в дослідженні взяло участь більше 700 екіпажів різних авіаперевізників.

В результаті опитування з’ясувалося, що найкращим пасажиром з точки зору як стюардес, так і пілотів, є чоловік у віці близько 30 років, який мандрує самостійно та не по роботі, а заради власної розваги. Всі учасники опитування зійшлися на думці, що ця людина не повинна бути знаменитою, віддаючи перевагу подорожі економ-класом.

Що ж стосується ідеального пасажира, то такий пасажир ніколи не дозволить собі підкликати стюардесу клацанням пальців. Як виявилося, спроби привернути увагу за допомогою клацань пальцями дратують 26% бортпровідниць. Окрім того, ідеальний пасажир ніколи не намагається вибратися з крісла саме тоді, коли літак набирає висоту, натомість він сидить спокійно до тих пір, поки не згасне напис, який закликає пристебнути ремені. Так, спроби пасажирів невчасно встати зі свого місця не до душі 13% опитаних членів екіпажів. Ідеальний пасажир обходиться невеликою кількістю ручної поклажі, не пробуючи запхати на полицю над головами пасажирів цілий склад – такі дії, як виявило дослідження, дратують 11% опитаних стюардів та стюардес.

А ще, за словами співробітників авіації, ідеальний пасажир дотримується тиші хоча б у той момент, коли бортпровідники пояснюють техніку безпеки під час польоту. Звичка пасажирів базікати тоді, коли стюардеси повідомляють дійсно важливу інформацію, виводить з рівноваги 10% учасників опитування. Ще 7% бортпровідників скаржаться на пасажирів, як засовують сміття в кишені крісла.

Також стюардес дратують пасажири, які звертаються до них зі скаргами на температуру в салоні, вимагають додаткових подушок та ковдр, просять принести іншу їжу або ж замовляють напій особливої марки.

За твердженням експертів, професія стюардеси видається заманливою багатьом – щоразу різні люди, з різних куточків нашої планети, зі своєю культурою і традиціями, часом незвичними для нас, тощо. Та якщо врахувати той факт, що близько трьох мільйонів пасажирів щодня піднімаються в небо, можна собі тільки уявити, скільки витримки та рівноваги потрібно бортпровідникам.

Джерело: http://www.point.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.