Африканець вступив у шлюб з чотирма жінками одночасно Автор: lesya · Опубліковано: 27.11.2012 10:38 · Розділ: Події у світі

Цими днями в Південно-Африканській республіці відбулося пишне весілля, яке можна назвати найбільш незвичним весіллям країни. Багатий підприємець на ім’я Мілтон Мбеле вступив у шлюб одразу з чотирма жінками одночасно, порушивши цим самим закони й традиції цієї африканської країни, яка дозволяє полігамні відносини.

Своє незвичне рішення 44-річний наречений мотивував тим, що весілля сьогодні обходиться надто дорого, і йому не вистачає коштів на чотири окремі церемонії. Чоловік також розповів, що гроші на весілля почав відкладати ще в 2007 році. П’ять років знадобилося африканцеві на те, щоб зібрати необхідну для церемонії суму. Мбеле стверджує, що кохає усіх своїх чотирьох дружин - Тобіле Вілаказі, Занеле Лангу, Бакінісіле Сдлодо і Смангеле Селі - і має намір приділяти їм однаково уваги. На безіменному пальці чоловіка - одразу чотири обручки, які він надів на знак вірності всім своїм дружинам.

Не менш курйозний випадок стався у Китаї: мешканець Піднебесної подав до суду на свою власну дружину за те, що вона народила йому некрасиву дочку. Тепер новоспечена мати повинна виплатити чоловікові $ 120 000.

Так, чоловік на ім’я Чіан Фен подав на розлучення, звинувативши колишню дружину в тому, що вона народила йому «надзвичайно потворне» немовля. Тепер «потерпілий» вимагає від коханої чималої грошової компенсації.

Спершу чоловік був упевнений в тому, що батьком дитини є якийсь інший чоловік, оскільки сам він вважає себе красивим, і не вірить, що маленький виродок - його рідна донька.

Фото до і після операцій (фото з wiweb.ru)
Фото до і після операцій (фото з wiweb.ru)

Однак підозри чоловіки не підтвердилися - результати проведеного в рамках судового дослідження аналізу ДНК довели, що батьком дитини є не хто інший, а він. І лише після цього дружина Чіан Фена зізналася, що перед тим, як зустрітися з майбутнім чоловіком, вона витратила близько 100 000 доларів на серію пластичних операцій, які повністю змінили її зовнішність.

Так, фотографії, зроблені до та після цих операцій зовсім різні – сторонній не впізнав би в них однієї й тієї ж жінки.

Дізнавшись про те, що сталося, Фен змінив свій позов, звинувативши колишню дружину в приховуванні від нього правди. Згідно з заявою китайця, його екс-дружина вдалася до обману, щоб привернути нареченого.

Як не дивно, суд прийняв сторону розгніваного чоловіка, засудивши його колишню дружину до виплати компенсації в розмірі 120 000 доларів.

Джерело: http://www.newsru.co.il

Інші новини розділу