Німкеня намагалася задушити коханого своїм бюстом Автор: lesya · Опубліковано: 26.11.2012 23:26 · Розділ: Кримінал

Кумедний випадок, який ледь не закінчився трагедією, стався нещодавно у Німеччині: 34-річний адвокат мало не загинув від рук, а точніше, від грудей своєї дівчини, яка спробувала задушити молодика під час сексуальних утіх своїм чималим бюстом. Вирвавшись з рук підступної коханки, чоловік одразу ж звернувся в поліцію.

34-річний мешканець німецького міста Унна, юрист Тім Шмідт, звернувся до представників правоохоронних органів міста зі скаргою на свою дівчину - 33-річну Франциску Гансен, звинувативши її в замаху на вбивство за допомогою… власних грудей.

Пара прожила разом протягом чотирьох років, і все було прекрасно до тих пір, поки чоловік не мав достойної роботи. Згодом взаємини почали псуватися, стверджує Тім, і все дійшло до того, що під час одного з сексуальних контактів партнерка Шмідта спробувала задушити його своїм величезним бюстом. «Ми займалися сексом, коли ні з того ні з сього вона схопила мою голову та зі всієї сили затиснула поміж своїх грудей. Я вже не міг дихати, не міг вивільнитися і в ту мить подумав, що ось-ось помру», - розповів у суді потерпілий адвокат.

Та все ж Шмідт знайшов у собі рештки сил, щоб відштовхнути ненаситну коханку, вибіг голий з квартири у пошуках допомоги. Забігши до сусідів, Тім викликав поліцію, докладно описавши ситуацію.

Юрист, який мало не розпрощався з життям, розповів співробітникам правоохоронних органів, що проблеми у взаєминах з Францискою почалися після того, як він отримав хорошу роботу за фахом, тоді як його дівчина міняла одне місце служби за іншим.

«Чим краще йшли справи з кар'єрою, тим гірше вона починала до мене ставитися. Вона просто не могла пережити моїх успіхів», - переконаний Тім Шмідт.

Потерпілий також зазначив, що Франциска й сама підтвердила йому свої злочинні наміри одразу ж після того, як адвокат оговтався від потрясіння.

«Цілком очевидно, що вона хотіла розправитися зі мною. Вже після всього вона зізналася мені в цьому під час телефонної розмови. Коли я запитав, навіщо вона вдалася до своїх форм, вона відповіла: «Любий мій, я хотіла, щоб твоя смерть була якомога приємнішою», - говорить Тім.

Франциска заперечує всі звинувачення на її адресу. Німкеня переконує, що вона простотрішки розслабилася під час сексу, і ніяких злих намірів у неї не було.

Правоохоронці, однак, з'ясували, що дівчина підозрювала Тіма в зраді, отож мотивом для вбивства могла стати банальна ревність.

Джерело: http://lifenews.ru

Інші новини розділу