Вчені встановили зв'язок між єті та прибульцями Автор: lesya · Опубліковано: 26.11.2012 21:25 · Розділ: Наука

Снігова людина (фото з newsmarket.com.ua)
Снігова людина (фото з newsmarket.com.ua)

Нещодавно завершилося масштабне дослідження американських учених, які займалися аналізом та вивченням ДНК так званих «снігових людей». Керувала науковим експериментом Мельба Кетч - глава лабораторії ДНК-діагностики штату Техас (Dr. Melba Ketchum the head of DNA Diagnostics, Nacogdoches, TX, USA). Протягом п’яти років, поки тривало дослідження, спеціалісти ретельно вивчили 109 біологічних зразків цих істот, зібраних на території Північної Америки - у США та Канаді. До рук учених потрапили сліди крові «снігових людей», відбитки пальців, слина, волосся та навіть шматок плоті зі шкірою і волоссям.

Всього вчені проаналізували більше трьох десятків мітохондріальних геномів, отримавши три повних геноми таємничого єті. Результати генетичної експертизи шокують – виявляється, єті - це справді люди, однак гібридного виду, які виникли в результаті схрещення сучасної людини та якоїсь невідомої науці істоти, близької до приматів.

За словами фахівців, гібридизація сталася не раніше, як 15000 років тому. Вперше «снігові люди» з’явилися в Центрально-Східній або ж Східній Європі.

Спеціалісти також встановили, що ця невідома істота не була споріднена з неандертальцями чи іншими людьми. Та й 15 тисяч років тому представники цих видів людей зникли з лиця Землі. Вчені припускають, що в гібридизації взяли участь інопланетяни, які навідалися на Землю, оскільки зразки ДНК виявилися вкрай незвичними для земних мешканців.

Плоть і шкіру з волоссям єті вченим вдалося отримати від застреленої два роки тому в горах Сьєрра штату Каліфорнія самки «снігової людини». Стріляв місцевий мисливець - молодий хлопець, який вирішив зберегти своє ім’я в таємниці, остерігаючись помсти з боку захисників дикої природи та численних друзів «снігової людини», яких у США тисячі.

Випадок в Каліфорнії отримав назву «Сьєрра кіллз»; тоді було вбито самку та її сина-підлітка. Як все сталося, невідомо. Розсекречене лише місце, де сталася трагедія, - туди виїжджала група антропологів.

Окрім того, за словами спеціалістів, 15 тисяч років тому люди набули звичного нам вигляду, отож густий волосяний покрив гібридів – це вже від прибульців. Хоча фахівці припускають, ніби волосяний покрив міг розвитися пізніше в якості пристосувальної особливості до умов навколишнього середовища.

Джерело: http://www.kp.ru

Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.