Корейський репер Psy чи Джастін Бібер: хто крутіший? Автор: lesya · Опубліковано: 26.11.2012 19:28 · Розділ: Музика

Корейський репер випередив Джастіна Бібера (фото з lenta.ru)
Корейський репер випередив Джастіна Бібера (фото з lenta.ru)

Популярний відеоролик на пісню «Gangnam Style» у виконанні корейського репера Psy на сайті YouTube назбирав більше 806 000 000 переглядів. Таким чином, відео 34-річного корейського виконавця побило рекорд кліпу Джастіна Бібера на пісню "Baby", який, вийшовши в 2010 році, зібрав більше 803 мільйонів переглядів.

Однак шанси ролика Psy явно випереджають шанси Джастіна Бібера: на YouTube відео з’явилося лише в липні 2012 року, одразу ж ставши сенсацією та за кілька місяців назбиравши рекордну кількість переглядів. Так, за словами представників YouTube, до цього моменту жоден матеріал, розміщений на сервісі, не користувався такою шаленою популярністю.

В кліпі на пісню, в якій ідеться про багатий район Сеула, Psy в яскравому вбранні демонструють незвичайні танцювальні рухи, які нагадують верхову їзду. Ці рухи стали настільки популярними, що на сьогоднішній день ціла низка відомих музикантів, політиків та громадських діячів імітували танець репера.

До речі, композиція Psy заслужила схвалення експертів світового рівня. Пісня була визнана кліпом року на церемонії Europe Music Awards. «Gangnam Style» виповнюється корейською.

Так, декілька тижнів тому канал MTV вручив нагороди переможцям престижної премії Europe Music Awards. Кліпом року журі конкурсу визнало композицію «Gangnam Style» у виконанні південнокорейського репера Psy, піснею року став трек канадської співачки Карлі Рей Джепсен під назвою «Call Me Maybe».

Вручення нагород не обійшлося без популярного канадського виконавця Джастіна Бібера, який здобув перемогу в номінації «Кращий артист» року. В жіночій номінації перемогу здобула Тейлор Свіфт. Зауважимо, що Джастін Бібер не обмежився однією нагородою – він також здобув перемогу в номінації «Кращий поп-виступ» (Best Pop Act) та «Краще живе виконання» (Best World Stage Performance), тоді як Тейлор Свіфт отримала премію ще й за «Кращий живий виступ» (Best Live) та «Кращий зовнішній вигляд» (Best Look).

Виконавиця Лана Дель Рей, яка вручала нагороду Свіфт, була й сама відзначена в номінації «Кращий альтернативний виступ», а співачка Нікі Мінаж отримала нагороду за кращий хіп-хоп проект.

Російський виконавець Діма Білан, номінований у категорії «Кращий міжнародний артист» поступився місцем китайському виконавцю Хан Гену (Han Geng).

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу