Копію бика з Уолл-стріт встановлять у Шанхаї Автор: Вікторія · Опубліковано: 06.07.2009 17:11 · Розділ: Суспільство

В найбільшому, за чисельністю населення, китайському місті, Шанхай, зведуть пам'ятник атакуючому бикові, який є головним символом Нью-Йорка. Шанхай претендує на звання другого фінансового центру світу після Нью-Йорка. Статуя в Китаї буде значно більшою від американського прототипу. Вага китайського бика складе шість тонн, тоді як американський бик важить тільки 3,2 тонни.

Фото взяте з сайту inetours.com
Фото взяте з сайту inetours.com

Атакуючий бик був придуманий скульптором Артуро ді Модіка. Він без дозволу влади встановив пам'ятник 15 грудня 1989 року напроти будівлі Нью-Йоркської фондової біржі (NYSE), назвавши бика подарунком місту. Поліція вимушена була вилучити скульптуру, але потім, під впливом громадської думки, вирішила встановити її в парку Боулінг Грін напроти Уолл-стріту.

Серед фінансистів «биками» зазвичай називаються агресивно настроєні інвестори, які скуповують який-небудь товар, сподіваючись на подальше зростання його вартості. У біржовій термінології їм протистоять «ведмеді» - трейдери, що ставлять на падіння ринку.

Джерело obzor.westsib.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.