Найдорожча квартира Києва коштує стільки ж, скільки 270 квартир в Європі Автор: lesya · Опубліковано: 23.11.2012 23:19 · Розділ: Економіка

Квартира коштує 35 мільйонів доларів (фото з bagnet.org)
Квартира коштує 35 мільйонів доларів (фото з bagnet.org)

Нещодавно в Києві надійшла в продаж найдорожча квартира столиці, вартість якої складає 35 мільйонів доларів. Знаходиться вона на Печерських липках, на вулиці Драгомирова. За твердженням експертів з нерухомості, цих грошей вистачило б на те, щоб придбати декілька квартир в одній із європейських столиць. Так, приміром, у Берліні, говорять фахівці, за суму в 35 мільйонів доларів можна було б придбати 270 квартир.

Водночас спеціалісти назвали вартість найдешевшої квартири Києва, яка коштує всього 34 тисячі доларів.

До речі, квартири вартістю в кілька мільйонів доларів – не рідкість у Києві. На початку цього року співробітники порталу finance.bigmir.net склали рейтинг найдорожчих квартир, виставлених на продаж в столиці України.

На першому місці опинилися апартаменти, розташовані в Печерському районі на вулиці Грушевського. Коштує це п’ятикімнатне помешкання 11952000 доларів. З вікон відкривається незрівнянний вид на Дніпро та Паркову дорогу. І що цікаво – квартира продається без ремонту.

На другому місці рейтингу опинився дворівневий пентхаус, загальна площа якого складає 580 метрів квадратних. Апартаменти займають восьмий та дев’ятий поверхи нового дому, збудованого в історичному центрі Києва. Квартира також продається без ремонту, а знаходиться вона в Шевченківському районі на вул. Десятинній. Її ціна - 11 500 000 доларів.

Третьою стала дворівнева квартира на 11 поверсі, з вікон якої відкривається вид на Києво-Печерську Лавру. Загальна площа помешкання, розташованого по вулиці Грушевського, складає 467 квадратних метрів. У квартирі зроблено ремонт за авторським проектом. За неї доведеться заплатити 9340000 доларів.

Вартість семикімнатної квартири в Шевченківському районі по вул. Володимирська теж вражає – коштує це помешкання 8800000 доларів. Знаходиться вона в дореволюційному будинку, в якому нещодавно було проведено реконструкцію, в самісінькому центрі Києва. Квартира площею 310 кв. м продається з меблями та ремонтом.

І, нарешті, замикають рейтинг найдорожчих квартир Києва, виставлених на продаж у січні, семикімнатні апартаменти в Печерському районі по вул. Інститутська. Коштують вони «всього» 7500000 доларів. Загальна площа помешкання складає 504 кв. м. В будинку, в якому розташована квартира, є фітнес-клуб і басейн.

Джерело: http://finance.bigmir.net

Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.