Найбагатша жінка Китаю збідніла через розлучення Автор: lesya · Опубліковано: 23.11.2012 20:29 · Розділ: Події у світі

У Ячжунь (фото з lenta.ru)
У Ячжунь (фото з lenta.ru)

Найбагатша жінка Китаю, прийнявши рішення розлучитися зі своїм чоловіком, напевне, навіть не здогадувалася, чим їй доведеться поплатитися. Так, розірвання взаємин з колишнім коханим обійшлося їй більше ніж в три мільярди доларів.

За даними Bloomberg, У Ячжунь, яка донедавна носила негласний титул найбагатшої жінки Китаю, втратила більше $ 3 млрд через розлучення зі своїм чоловіком Каєм Кюемом.

В результаті таких фінансових операцій частка бізнес-леді в девелоперській компанії Longfor знизилася з 72% до 43%, тоді як частка її колишнього чоловіка зросла до 29%.

В перерахунку на гроші, статок У зараз становить $ 4,2 млрд у порівнянні з $ 7,3 млрд, якими вона володіла до розлучення. Отож тепер жінка втратила звання найбагатшої жінки Піднебесної, яке перейшло до власниці компанії Country Garden Holdings Ян Хуйюань, статок якої оцінюється в $ 5 млрд. Найбагатшим мешканцем Китаю залишається власник бренду безалкогольних напоїв Wahaha Цзун Цінхоу зі статком у $ 19 млрд.

Народилася Ячжунь у 1964 році в провінції Сичуань, а в 1988 році вона почала працювати в девелоперській газеті. Зіткнувшись з цілою низкою складнощів при купівлі своєї першої квартири, майбутня бізнес-леді вирішила виправити ситуацію. Разом зі своїм чоловіком вона організувала компанію, покликану зводити будинки швидше і якісніше, ніж існуючі на той час будівельні фірми.

Свій перший проект китаянка реалізувала в рідному місті Чунціні. Вона продавала житло за ціною $ 157 за кв. м. Після цього компанія Longfor розпочала будівництво в тринадцяти інших містах Китаю, тоді як У перемістила офіс фірми в Пекін.

Однак складнощі в особистому житті та напруга в стосунках з чоловіком позначилися на становищі фірми – інформація про поділ майна знизила акції компанії на цілих 3%.

До речі, найбагатшою жінкою світу на сьогоднішній день вважається австралійка Джорджіна Райнхарт, яка є власницею гірничодобувної імперії. Її статок становить 29,3 млрд доларів. У 1992 році жінка успадкувала від свого батька Ленга Хенкока компанію Hancock Prospecting, і за кілька років суттєво примножила багатства.

На другому місці опинилася Ліліан Бетанкур, співвласниця косметичного гіганта L'Oreal, статок якої оцінюється в 24 млрд доларів. Третьою стала Еліс Уолтон, донька засновника Wal-Mart Сема Уолтона. Її багатство обчислюється в 23,3 млрд доларів.

Джерело: http://e-news.com.ua

Інші новини розділу