Рослини, які вирощують на території України Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.11.2012 19:17 · Розділ: Природа

На сьогодні в Україні можна виділити декілька основних типів рослин, які вирощуються по всій території держави. Враховуючи всі значення продукції рільництва, а такж те для чого рослина необхідна, можна виділити такі категорії:
- виробництво технічної культури;
- зернове господарство;
- овочівництво, картоплярство и баштанництво;
- та найменше вирощування різних кормових культур.

Технічні культури – це така категорія рослин, які найчастіше застосовуються, як сировина на підприємствах легкої та харчової промисловості. За значенням вони бувають цукроноси – це цукрові буряки, волокнисті – це конопля і льон довгунець, олійні – найбільша частка соняшник, а також соя, ріпак і льон-кудряш, лікарські – валеріана та горицвіт, а також ефіроолійні – кмин, троянда, м’ята.

Зернове сільське господарство як правило спеціалізується на тому, що вирощують продовольчі хлібні культури, а саме жито і пшеницю, продовольчі круп’яні культури – просо, рис, гречка, зернобобові культури – квасоля та горох і фуражні культури, які застосовують найчастіше для годування тварин – кукурудза, ячмінь та овес.

Вирощування овочевих культур займає значну частину рільництва. Найпоширеніше вирощування капусти, огірків, помідор, цибулі, буряків та моркви.


Інші новини розділу