Народи, які не вміють цілуватися Автор: lesya · Опубліковано: 23.11.2012 11:21 · Розділ: Цікаві факти

Поцілунок для нас – справа настільки звична, що іноді може видатися, ніби він є чимось на зразок вроджених природніх інстинктів. Насправді ж, за твердженням учених, поцілунок - це зовсім не рефлекс. Так, маленькі діти, приміром, не вміють цілуватися. Крім того, на світі є багато країн, де люди не знають, що таке поцілунки. Експерти склали список таких народів.

1. У племен, які живуть на висотах Чіттагонг на сході Бангладеш, навіть не існує такого поняття як «поцілуй мене». Натомість вони можуть попросити понюхати їх – такі дії заміняють поцілунки.

2. Ще знаменитий мореплавець Кук розповідав, що аборигени Нової Зеландії під час зустрічей вкривали одне одного покривалами та терлися носами, видаючи при цьому дивні звуки на кшталт хрюкання, що досягалося шляхом сильного втягування в себе повітря.

3. Тубільці на острові Санта-Маpія під час зустрічі також обнюхують одне одного і труться носами.

4. Папуаси, тасманійці та мешканці острова Фуга на Філіппінах, вітаючись, завжди тримають біля носа або над головою який-небудь предмет, що виділяє приємний аромат.

5. Мешканці острова Сокотpа, що знаходиться в Індійському океані неподалік узбережжя Сомалі, в якості привітання цілують один одного в плече.

6. Місцеві жителі островів Тонга або, як їх ще називають, островів Дружби, зустрівши друга, хапають його руку та з усіх сил труть себе нею по обличчю.

7. На Королівських островах прийнято вітатися наступним чином: зустрівшись з другом чи коханим, місцеві мешканці тісно притискуються один до одного носами, а потім енергійно труть їх один об інший.

8. У бірманців традиція привітання отримала назву nomtschi, що перекладається як «вдихання запаху» (nom - запах, tschi - вдихання). Пояснення зайві – ці народи надають перевагу не поцілункам, а запахам.

9. У Китаї з близькими друзями прийнято вітатися, торкаючись один одного носами. Можна також провести носом по щоці того, кого ви зустріли.

10. Як не дивно, до списку потрапила сучасна Японія. У цій країні з досить неординарною культурою, з усілякими там фестивалями фалосів і т. п., вважається непристойним цілуватися на людях. Саме з цієї причини майже неможливо побачити поцілунок в японському фільмі. Те, що в цілому світі називається японським поцілунком, виконується наступним чином: станьте на відстані одного кроку один від одного, нахиліться вперед і, витягнувши губи, торкніться ними губ партнера. Рот при цьому ні в якому разі не можна відкривати.

Джерело: http://wowfacts.net

Інші новини розділу