Теми, які краще не зачіпати у розмові з чоловіками Автор: lesya · Опубліковано: 23.11.2012 08:28 · Розділ: Психологія

Розмов з чоловіком не варто уникати (фото з psihologia.nikolaev.ua)
Розмов з чоловіком не варто уникати (фото з psihologia.nikolaev.ua)

Навіть якщо ви почуваєтеся вкрай комфортно поряд зі своїм обранцем, все ж є розмови, які краще не починати, якщо ви не хочете зіпсувати ваших взаємин. Психологи вирішили назвати теми, яких по можливості варто уникати.

1. Ніколи не говоріть чоловікові, як ви дійсно ставитеся до його батьків. Намагайтеся всіма силами уникати цієї теми, навіть якщо ваша свекруха – справжня стерва і мегера. Більше того, навіть коли чоловік це усвідомлює, не варто йому зайвий раз вказувати на очевидне - він все одно захищатиме її, а не вас, лише тому, що вона його мати.

2. Не варто розказувати чоловікові, що ви робили в туалеті протягом цілих 15 хвилин. Зрозуміло, що в туалет ходять всі. Однак ніщо не здатне вбити романтику швидше, ніж обговорення того, як чудово ви посиділи на "фарфоровому троні".

3. Не обговорюйте з чоловіком знаменитостей, які вам подобаються. Чоловіки, незважаючи на те, що хочуть показатися сильними, насправді можуть виявитися вкрай чутливими та ніжними в душі, отож вашому обранцеві може бути неприємно чути про іншого сексуального хлопця, який вам сподобався. Більше того, він навіть може почати ревнувати. Та як би там не було, краще не перевіряйте його реакцію на подібні заяви.

4. Не розказуйте своєму партнерові, скільки часу знадобилося, щоб ви зібралися. За твердженням психологів, буває так, що іскру в стосунках зберігає невелика таємниця, приміром, про те, як вам вдається так чудово виглядати. Не зізнавайтеся чоловікові, скільки зусиль ви докладаєте, щоб виглядати приголомшливо. Так він зможе зосередити увагу на кінцевому результаті.

5. Не говоріть з чоловіком про висипання на шкірі. Не розповідайте своєму обранцеві того, як вам вдалося сховати під шаром косметики прищ чи ще щось. І хоча такі розповіді навряд чи викличуть в партнера огиду, проте вже точно не додадуть вам шарму й краси в його очах.

6. Не варто говорити з коханим і про свої комплекси. Чоловікам подобаються впевнені у собі жінки – вони вважають їх сексуальними. Отож якщо вам видається, що у вас занадто пишні стегна або ж завеликий живіт, вирішуйте цю проблему самостійно або ж упевнено робіть вигляд, що ви зовсім не помічаєте в собі недоліків.

7. Психологи не радять розмовляти з чоловіками про менструації та пов'язані з ними проблеми. Звісно, нічого страшного в тому нема, що ваш хлопець знає, коли у вас місячні, однак не варто йому детально описувати, що з вами відбувається в цей момент - як у вас здувається живіт, нудить чи ще щось. Словом, йому краще не знати всіх подробиць жіночих справ.

Джерело: http://skuky.net

Інші новини розділу