Експерти вважають корисними парні акаунти на Facebook Автор: lesya · Опубліковано: 22.11.2012 21:11 · Розділ: Суспільство

Нововведення, яке з’явилося нещодавно в соціальній мережі Facebook, експерти вважають досить-таки корисним. Нагадаємо, що цими днями в найпопулярнішій соціальній мережі світу з’явилися так звані парні акаунти, призначені для закоханих пар.

Закохані матимуть спільну сторінку (фото з tislak.kz)
Закохані матимуть спільну сторінку (фото з tislak.kz)

Так, спеціалісти відзначили користь одного з останніх нововведень у Facebook - парних акаунтів. До кожного такого акаунту прив'язана сторінка відразу двох користувачів, які перебувають в романтичних взаєминах.

Зауважимо, що спершу таке нововведення викликало хвилю незадоволення користувачів соціальних мереж. «Facebook ввела парні акаунти. Новини по темі: мене зараз знудить», - написав у Твіттері один з користувачів мережі. Схожі коментарі почали з’являтися й від інших.

Багатьом користувачам Facebook не сподобалося те, що про нововведення не повідомили заздалегідь. Так, спільні сторінки двох користувачів, чий романтичний статус був вказаний в інформації на їхніх індивідуальних сторінках, створювалися автоматично.

Проте, незважаючи на незадоволення більшості користувачів, є й такі, хто бачить в парних акаунтах і певні позитивні наслідки. "Нововведення повинне покласти край тим дратівливим парам, які намагаються вмістити два імені в простір, призначений лише для одного", - говорить з цього приводу інший користувач Мережі.

У даному контексті канадський експерт із взаємин статей Дебра Маклюд зазначила, що вона широко вітає нововведення. За її словами, вирішення багатьох проблем у взаєминах слід починати саме з Інтернету. "На мою думку, людям не потрібно боятися публічності у взаєминах", - зауважила спеціаліст в інтерв'ю журналістам. За словами психолога, у 90% пар проблеми у взаєминах починаються саме через соціальні мережі, тому останнім відводиться вагома роль у вирішенні цих проблем.

Стосовно негативних коментарів з боку користувачів соціальних мереж експерт додала: "У цьому немає нічого дивного, адже до тих, хто закоханий, інші завжди ставляться з якимось упередженням".

А на початку цього року Facebook спільно з компанією Spotify провела дослідження, в рамках якого з’ясувала, які пісні найчастіше слухають закохані користувачі мережі. На першому місці опинилася пісня Don't Wanna Go Home у виконанні Джейсона Деруло (Jason Derulo). До трійки лідерів потрапили пісня Бейонсе Love On Top та композиція Ліл Уейн How to Love.

Джерело: http://www.pravda.ru

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.