Французи випустили "кулінарний" планшет Автор: lesya · Опубліковано: 22.11.2012 18:53 · Розділ: Нові технології

Нещодавно французька компанія-виробник техніки UNOWHY анонсувала новий планшет, який отримав кодову назву QOOQ. Цю 400-доларову "таблетку" було розроблено спеціально для надання допомоги кулінарам. У пристрій вбудовано кулінарну книгу, а сам він надійно захищений від різного роду "кухонних небезпек".

Гаджет обладнали двоядерним процесором, потужність якого складає один гігагерц. Працює пристрій на власній операційній системі, побудованій на основі Linux. За словами розробників, у планшет буде вбудована кулінарна книга, яка вміщатиме не менше 1000 рецептів, записаних з уст кращих кухарів Європи. Планшет також надаватиме користувачам можливість підписатися на розсилання рецептів. Проте ця послуга буде не безкоштовною: за розсилання рецептів просунутим кулінарам доведеться заплатити майже десять доларів за місяць або ж сотню доларів за рік.

Кулінарний планшет (фото з http://www.techgid.ru)
Кулінарний планшет (фото з http://www.techgid.ru)

За твердженням творців «кулінарного планшету», пристрій може навчити готувати практично кожного. Він пропонує користувачам покрокові інструкції, які містять текст і картинки, а також відеорецепти. З приводу того, що планшет на кухні може зазнати шкоди, не варто хвилюватися – для запобігання поломок передбачений спеціальний захист. Так, корпус QOOQ надійно захищений від можливих пошкоджень: він не пропускає рідину, а спеціальне гумове покриття не дозволить пристрою зісковзнути зі столу.
Рецепти, які містяться в планшеті, відсортовані за типами кухні, рівнем труднощів, за часом приготування та кількістю інгредієнтів. Планшет пропонує користувачам сотні таблиць, які стануть в пригоді кулінарам.

Більше того, в комп’ютер можна вводити свої власні рецепти та ділитися ними з друзями. Функції планшету дозволяють створювати меню на тиждень, складати списки покупок та автоматично підбирати кількість інгредієнтів. Пристрій підтримує доступ до Інтернету, дозволяючи користувачам читати пошту, виходити в соціальні мережі, переглядати відео та слухати радіо.

За словами експертів, поява чергового нішевого пристрою є яскравим свідченням того, що ринок "таблеток" з кожним днем наближається до насичення. Чи справді такий гаджет потрібний, вирішувати належить користувачам. Фахівці говорять, що, скоріше за все, в найближчі роки вузькоспеціалізованих планшетів стане набагато більше.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.