Експерти NASA назвали місця, які заряджають позитивною енергетикою Автор: lesya · Опубліковано: 22.11.2012 12:07 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно спеціалісти одного з підрозділів NASA провели цікаве дослідження, в рамках якого визначили місця на Земній кулі, здатні чинити найбільший енергетичний вплив на людину.

На першому місці списку опинився американський Гранд Каньйон, який небезпідставно вважається одним з найкрасивіших місць нашої планети. В лідери вирвався і міжнародний біосферний заповідник Йеллоустон. Окрім того, буквально «світяться позитивом» Старе місто у Празі, пагорб Монмартр у Парижі, площа навколо Собору Святого Петра у Ватикані.

Зацікавлює той факт, що до списку найбільш сприятливих місць планети увійшли й українські території - знаменитий дендропарк Софіївка, озеро Синевір та заповідник Асканія-Нова.

Та, за твердженням американських дослідників, першість серед місць з найбільшою віддачею позитиву варто віддати селищу Коктебель у Криму.

Виявляється, воно аж світиться на супутникових знімках. Причина такого загадково явища криється в згаслому вулкані Кара-Даг, біля підніжжя якого розкинулося селище, - рівень позитивної енергетики цього вулкану надзвичайно високий.

Результати дослідження співробітників NASA підтверджуються й історією. Коктебель протягом тисячоліть вабив поселенців, в різні часи тут проживали скіфи, сармати, греки, римляни, слов'яни, татари. В епоху античності на місці сучасного Коктебеля розташовувалося селище Афінеон. Ці території пов’язані з міфічним кораблем «Арго», на якому Ясон в супроводі Геракла вирушив у Колхіду за золотим руном.

В епоху раннього Середньовіччя тут знаходилися стародавні міста Поссідіма й Каллітра. Більше того, на підтвердження результатів дослідження американських вчених слугує той факт, що з кінця ХІХ століття Коктебель став місцем відпочинку представників російського бомонду.

Прихильники езотеричних вчень з різних країн також вважають Коктебель особливим – селище стало своєрідним місцем паломництва, куди приїжджають йоги, буддисти, шанувальники цигун, які вже давненько зрозуміли, що саме тут можна отримати потужний заряд енергії.

За словами фахівців, енергія вулкана впливає не лише на людей, але й на місцеву флору. В заповіднику навколо Кара-Дагу можна зустріти більше 300 видів трав, які є унікальними та яких ви не побачите більше ніде в світі. Місцевий виноград має свій унікальний колір та смак, властивий виключно для цього регіону. До речі, виявлені археологами раніше залишки амфор доводять, що вино в Коктебелі виготовляли ще древні греки.

Джерело: http://oko-planet.su

Інші новини розділу