Harley-Davidson CVO Breakout отримав сучасний дизайн Автор: lesya · Опубліковано: 20.11.2012 15:21 · Розділ: Авто-мото

мотоэкипировка фото
мотоэкипировка фото

Цими днями керівництво знаменитої компанії Harley-Davidson анонсували нову модель CVO Breakout зразка 2013 року. Нова модель байка вирізняється сучасним дизайнерським рішенням, передовими технічними характеристиками і, звичайно ж, традиційно високою якістю виконання.

Повідомляється, що новий Harley-Davidson CVO Breakout обладнають фірмовим двигуном Twin Cam 103B з повітряним охолодженням. Робочий об'єм двигуна складатиме 1802 кубічних см. Конструкція двигуна передбачає наявність системи вприскування з електронним управлінням (ESPFI). Новий байк навряд чи назвеш економним - розхід пального складатиме в середньому 5,2 літри на 100 км шляху.

Двигун розвиває крутний момент 150 Нм при 3250 об / хв. Колеса байка Turbine матимуть дзеркальне хромоване покриття. Фарбування нового Harley-Davidson CVO Breakout проводилося вручну з використанням унікального лакофарбового покриття. Більше того, байк оформлений ручною графікою – це вперше за весь період існування компанії виробник випустив серійну модель з нестандартним оформленням.

За словами експертів, дизайну моделі надали сучасних рис з дотриманням фірмового стилю Harley-Davidson – мотоцикл отримав низький подовжений профіль та агресивний зовнішній вигляд. Довжина апарату становить 2450 мм, висота складає 668 мм (цей показник вимірювали до верху сідла та при вазі мотоцикліста 81,7 кг). Споряджена маса самого мотоцикла складає 328,5 кг.

Ще одним безперечним удосконаленням байка є комплект необхідних індикаторів та контрольно-вимірювальних приладів, які дозволяють дуже легко та швидко зчитувати необхідну інформацію. Серед усього іншого, мотоцикл обладнаний індикаторами дальнього світла, нейтральною передачею, покажчиками повороту, тиску масла та рівня пального, системи діагностики двигуна, шестиступінчастою коробкою передач, антиблокувальною системою. Мотоцикл оснащений протиугінною системою, яка в разі виникнення такої необхідності автоматично блокує двигун та включає сирену. Комбінована чотиридюймова панель приладів передбачає наявність цифрового спідометра та аналогового тахометра. Стандартним компонентом комплектації є ABS.

Ціни на нову модель Harley-Davidson CVO Breakout зразка 2013 починається від $ 26499.

Джерело: http://www.infox.ru/a

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.