Google представила географічну гру Автор: lesya · Опубліковано: 20.11.2012 11:01 · Розділ: Розваги

Фото з сайту pandodaily.com
Фото з сайту pandodaily.com

Якщо ви живете в місті з неабиякою кількістю пам'яток чи просто цікавих місць, то спеціально для вас корпорація Google створила гру Ingress.

Цими днями компанія Google випустила науково-фантастичну багатокористувацьку мобільну гру Ingress, що перекладається як "Проникнення", в якій задіяні технології доповненої реальності.

Сюжет гри будується навколо нового маловивченого виду енергії, який нібито пощастило відкрити європейським вченим. Гравець отримує одне основне завдання - збирати капсули з енергією, які в грі називаються "XM". Зібравши необхідну кількість капсул, гравець повинен принести їх до порталів, за що отримає можливість проходити нові місії. Всі гравці діляться на дві команди: "Освічені" (The Enlightened) та "Опір" (The Resistance).

Основна особливість гри в тому, що вона "прив'язана" до реального світу - віртуальне місце розташування гравця повністю відповідає його справжньому місцю розташування. Капсули з енергією доведеться шукати по вулицях існуючих в дійсності населених пунктів, тоді як роль порталів виконуватимуть якісь пам'ятки - приміром, пам'ятники або фонтани.

Для того, щоб виявити капсули та портали, гравцеві необхідно постійно звірятися з картою на екрані мобільного телефону. За словами розробників гри, чим більше людей в конкретному населеному пункті грають в Ingress, тим запеклішою буде боротьба за енергією.

Розробкою гри займалися співробітники компанії Niantic Labs, яка входить до складу Google. Її очолює Джон Хенк (John Hanke), під керівництвом якого в минулому створювалися "географічні" проекти Google - Google Earth та Google Maps. За словами Хенка, гра покликана змусити людей рухатися, дозволивши їм при цьому навчитися по-новому сприймати навколишній світ.

Хенк також розповів, що в попередніх випробуваннях гри взяло участь чимало російських користувачів, внаслідок чого в Ingress були додані "російські аспекти".

Гра Ingress призначена виключно для пристроїв на базі Android. Завантажити гру, яка поширюється безкоштовно, можна в інтернет-магазині Google Play. На даний час Ingress все ще перебуває на стадії бета-версії, отож гравцям знадобиться активаційний код, який можна отримати, залишивши свою електронну адресу на сайті проекту.

Нагадаємо також, що доповненою реальністю називають накладення віртуальних об'єктів на об'єкти реального світу. Ingress – це вже не перший проект Google, де задіяна ця технологія. Приміром, навесні цього року компанія представила окуляри Google Glass, які включають в себе мініатюрний дисплей, розташований навпроти правого ока користувача. Дані, які виводяться на міні-екран, накладаються на картину світу, якою її бачить користувач.

Дополнительно:
Сегодня разработчики приложений к мобильным телефонам делают все, чтобы пользователь мог получать максимум информации в любое время и в любом месте. Так многие из нас уже имеют под рукой калькуляторы домашнего бюджета. 1с бухгалтерия бюджет - программа, которая дает возможность планировать доходы и расходы семьи и предприятия. Помимо финансовых программ популярными также становятся подсказки по покупкам, в интерактивном режиме - проходя через магазин, в котором самые дешевые цены на интересующие вас товары, телефон информирует вас о том, что именно здесь можно купить то, что вам нужно, по самой выгодной цене.

Джерело: http://lenta.ru/news/

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.