Найбільш моторошні місця планети Автор: lesya · Опубліковано: 20.11.2012 08:49 · Розділ: Цікаві факти

У світі є багато місць, в яких, на перший погляд, немає нічого моторошного та страшного. Однак ці місця овіяні легендами та містичними історіями, від яких по тілу біжать мурашки.

1. Будинок Вінчестерів у Каліфорнії є величезною садибою на 160 кімнат, де, за легендою, проживала божевільна вдова та сила-силенна примар. Сара Вінчестер, втративши чоловіка, успадкувала його багатомільйонний статок. Однак згодом жінці з'явився дух покійного, який розповів, що гроші зароблені на людських кістках, всі Вінчестери прокляті, і примари тепер мститимуть їй. Сару могло врятувати тільки будівництво величезного дому, яке повинне було тривати безперервно: як тільки стукіт молотків стихне, жінка помре.

Вдова негайно взялася за справу. Найнявши робітників, вона почала добудовувати нові кімнати у придбаному в Каліфорнії старенькому особняку. В будинку з’являлися нові приміщення та сходи, які найчастіше вели в нікуди – таким способом місіс Вінчестер намагалася збити з пантелику примар. Загалом будівництво цього дому тривало 38 років.

Подейкують, ніби примари й досі чатують на своїх жертв, стати якими тепер можуть туристи, що відбилися від групи та заблукали в павутині сходів та кімнат.

2. Ще одним моторошним місцем є ліс Аокігахара в Японії. Похмурий ліс біля підніжжя гори Фудзі прозивають «Лісом самогубців». Це й не дивно, адже починаючи з 1950-х років більше п'ятисот осіб в цьому місці звели рахунки з життям. За кількістю суїцидів воно поступається лише «Золотим воротам» у Сан-Франциско.

Так, замість табличок «Не кидайте сміття!» тут висять оголошення з проханнями подумати про рідних та близьких. Скрізь можна побачити номери телефонів психологічних служб, тут навіть ведеться постійне відеоспостереження. Однак ніщо не допомагає, й туристи час від часу натикаються в лісі на тіла загиблих або ж на «знаряддя вбивств» у вигляді таблеток та мотузяних петель.

3. Міст Овертоун у Шотландії став справжнім убивцею чотириногих. Розташований він неподалік шотландського села Мілтон. В середині XX століття тут почали творитися дивні речі: десятки собак раптово кидалися з 15-метрової висоти, падали на каміння та розбивалися на смерть, а ті, кому вдалося вижити, через деякий час повторювали свою спробу.

Що штовхало собак у прірву, не міг зрозуміти ніхто. Подейкують, ніби міст розташований на межі світів живих і мертвих. Відчувши щось паранормальне, собаки брали слід і гинули через свою цікавість.

4. Місто-примара Сан Жі на Тайвані мало стати розкішним курортом на морському узбережжі. Будинки з круглими кімнатами та вигнутими сходами повинні були стати притулком для тих, кому набридла буденність. Та ще на етапі будівництва стало ясно, що над Сан Жі нависло якесь прокляття. Робітники гинули за дивних обставин: вони ламали шиї, падаючи там, де неможливо було впасти, вмирали під підйомними кранами, які ні з того ні з сього звалювалися. Навколишні мешканці переконували, що містечко заселене всілякою нечистю. Подейкували, ніби колись на цьому місці був японський «табір смерті». Будівництво завершилося, однак забобонні тайванці побоялися купувати будинки в цьому страхітливому місці.

5. Крихітний острівець Повеглія, розташований неподалік Венеції, став справжнім притулком смерті. В XIV столітті, коли в світі розгулювала «Чорна смерть», сюди звозили заражених чумою людей. На цьому ж острові було влаштовано «братську могилу», в якій ховали тисячі тіл. Дехто говорить, що тіла спалювали, отож ґрунт острова наполовину складається з людського попелу. Та це ще не все - в 1922 році тут збудували психіатричну лікарню. Через деякий час всі її пацієнти почали скаржитися на нестерпні головні болі, переконуючи, ніби клініка аж кишить примарами померлих. Сам головний лікар, який проводив над хворими експерименти, незабаром також зійшов з розуму.

6. Острів Ляльок в Мексиці здатен налякати найсміливіших – кожне дерево та споруда в цьому моторошному місці обвішані ляльками з порожніми очницями, зламаними кінцівками та роздробленими головами. Все це – робота рук Джуліана Баррера. Почалося все з того, що одного разу в каналі потонула дівчинка, і хлопець випадково знайшов на місці її смерті ляльку. Джуліан вірив у те, що знайдена іграшка пов’язана з духом покійної. Згодом хлопець знайшов іншу ляльку, й більше не зміг зупинитися – він поповнював свою колекцію протягом довгих 50 років.

Джерело: http://news.students.ru/

Інші новини розділу