Британські маркетологи працюють голими Автор: Вікторія · Опубліковано: 06.07.2009 11:48 · Розділ: Цікаві факти

Офісні працівники британського маркетингового агентства пропрацювали цілий день голими. Незвичайний експеримент отримав назву "Naked Friday" ("Гола п'ятниця") і проведений був з метою підняття командного духу та продуктивності. Керівництво компанії Оnebestway, що розташована в місті Ньюкасл та займається дизайном і маркетингом, протягом кризи вже шість разів скорочувало штат співробітників.

Для того, щоб подолати напружену ситуацію, директор компанії запросив психолога Девіда Тейлора (David Taylor), який придумав оригінальний вихід для співробітників, - роздягатися та працювати у такому вигляді.

Якою б абсурдною не здавалася ця ідея, службовці вирішили випробувати долю. В обраний день майже всі службовці працювали повністю голими. Експеримент виявився вдалим, оскільки, крім зростання самооцінки, виросли доходи фірми, що дозволило взяти на роботу двох нових дизайнерів. Власник фірми закликає всіх провести подібний експеримент, розповідаючи: "Цей досвід додав нам імпульсу, якого ми так потребували".

Але найбільше задоволений психолог: "Таке можна зробити тільки після довгих роздумів. Цей метод здається дивним, але він виявився дуже продуктивним. Він породжує велику впевненість в собі та в людях, які тебе оточують". При цьому варто відзначити, що працівників компанії ніхто не примушував роздягатися, вони погодилися на цей крок добровільно і виявили, що у такому вигляді працюється набагато легше.

Один з менеджерів компанії, 23-річна Сем Джексон (Sam Jackson) говорить про "Голу п'ятницю" виключно позитивно: "Це було чудово. Коли ми побачили один одного голими, зникли всі перешкоди". При цьому вона додала, що: "Ніякого тиску на нас не чинили. Якщо б ми вирішили прийти в одязі або в білизні, ми могли. Але я люблю своє тіло і я його зовсім не соромлюся".

"Нам знадобився один тиждень перебування Девіда в офісі, щоб відновити впевненість в собі, - розповіла дівчина. - Перші кроки я робила нервуючи, але як тільки сіла за свій стіл, то звикла до такого стану, і відчула себе абсолютно комфортно". Співробітниця також відзначила, що "Гола п'ятниця" сприяла поліпшенню діяльності компанії, а на думку деяких фахівців, експеримент принесе додаткові надходження в казну One Best Way. "Всі були переповнені емоціями, але ми зрозуміли, що можемо розмовляти один з одним чесно, що і зараз продовжуємо робити. Обстановка в компанії значно покращала", - додала вона.

Експеримент було відзнято для односерійного телешоу "Голий офіс".

Джерело sostav.ru


Інші новини розділу