У світі відзначають Міжнародний день чоловіків Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2012 19:45 · Розділ: Суспільство

Чоловіки відзначають свій день (фото з bezgrusti.ru)
Чоловіки відзначають свій день (фото з bezgrusti.ru)

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день чоловіків. Цей день відзначають щорічно, починаючи з 1999 року. Вперше Міжнародний день чоловіків відсвяткували в Тринідаді та Тобаго. Згодом традиція знайшла підтримку в Австралії, країнах Карибського басейну, Північній Америці, Азії, Європі та в Організації Об'єднаних Націй.

Метою створення Міжнародного чоловічого дня стало бажання привернути увагу громадськості з усього світу до проблеми гендерної дискримінації та болючого питання нерівності статей. Організатори свята намагалися таким способом підкреслити значущість позитивного впливу чоловіків на сім'ю та необхідність їхньої участі в процесі виховання дітей.

На сьогоднішній день свято відзначають в Австралії, Великобританії, Угорщині, Гані, Індії, Ірландії, Мальті, Тринідаді й Тобаго, у США, ПАР, Сінгапурі та на Ямайці.

Напередодні свята експерти вирішили провести спеціальне дослідження, результати якого допоможуть краще зрозуміти сильну половину людства.

Згідно з результатами опитування, 88% сучасних жінок шукають чоловіків, у яких поєднуються такі властивості, як прагнення кар’єрного росту та виражені сімейні якості. Та якими насправді хочуть бути сучасні чоловіки?

За словами психолога Лізи Фішбах (Lisa Fischbach) з компанії ElitePartner, суспільні зміни, що відбувалися останнім часом, потягнули за собою зміни претензій жінок, які вимагають від сильної статі певних якостей. В результаті стереотипні ролі зазнали серйозних змін, тому в сучасних чоловіків появилася можливість перебувати на межі між старим і новим світом. Отож багато чоловіків, поряд з типовими чоловічими якостями, тепер показують в емоційному відношенні більш чутливі сторони, говорять фахівці.

А ось про що, згідно з результатами опитування, думають сучасні чоловіки:
- 74% представників сильної статі виводить з рівноваги те, що жінки ніколи не говорять точно, чого вони хочуть.
- 67% чоловіків хотіли б бути присутніми при народженні дитини.
- 65% респондентів вже через кілька місяців взаємин зізнаються своїм половинкам у коханні.
- 63% опитаних вірять в кохання з першого погляду.
- 60% представників сильної статі із задоволенням притримують для жінок двері.
- 59% чоловіків ревнують своїх партнерок до колишніх.
- 51% представників сильної статі хотіли хоча б на один день перетворитися на Джорджа Клуні.
- 44% усіх чоловіків, цілуючись із жінкою, думають про секс.
- 40% опитаних хоча б раз в житті закохувалися в одну зі своїх колег по роботі.
- 34% респондентів вважають медсестер привабливими в сексуальному плані.
- 33% чоловіків подобаються італійки; 5% - англійки.
- 32% опитаних наважуються заговорити з дамою, яка запала їм в око.
- 27% представників сильної половини людства воліють не розповідати своїй партнерці, зі скількома жінками вони були в ліжку.
- 26% більше п'яти разів відчували себе нещасними через нерозділене кохання.
- 20% чоловіків заздрять жінкам, оскільки під час сексу в останніх немає необхідності показати результат.

Джерело: http://inosmi.ru http://news.online.ua

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.