Японці випустили білизну, здатну поглинати неприємні запахи Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2012 21:51 · Розділ: Нові технології

Цими днями співробітники японської текстильної компанії Seiren випустили на ринок серію незвичайної білизни, здатної поглинати неприємні запахи. Секрет білизни криється в особливій тканині, що здатна поглинати неприємні аромати. Про це повідомляє популярне видання The Daily Mail.

Серія білизни Deoest, яку попередньо розробляли для використання в будинках перестарілих, користується шаленою популярністю серед японських бізнесменів. Вони не лише купують білизну для себе, але й організовують продажі серії одягу, що поглинає запахи, для любителів активного життя.

Повідомляється, що в наявності є і чоловічі, і жіночі моделі трусів. Секрет білизни Deoest криється в наступному: запах поглинається тоді, якщо раптом подує вітер. Одяг виготовлений зі спеціальної тканини, яка містить керамічні частинки, інтегровані в волокна матеріалу. Така комбінація дозволяє поглинати і нейтралізувати неприємні запахи. За словами співробітників Seiren, на даний час вони активно працюють над удосконаленням супер-білизни.

Справа в тому, що труси від Deoest здатні нейтралізувати запах, приміром, при газовипусканні, однак звуки вони поглинати не зможуть.

Розробники зауважують, що ідея створення такого незвичайного продукту зародилася в голові одного практикуючого лікаря, чиї пацієнти часто стикаються з синдромом подразнення товстої кишки. А найпоширенішим симптомом цього захворювання є активний метеоризм, який завдає хворим чимало незручностей.

Окрім трусів, компанія випустила шкарпетки і майки
Окрім трусів, компанія випустила шкарпетки і майки

На створення унікальної білизни витратили декілька років. Основною проблемою, з якою зіткнулися розробники, було поєднання комфорту, придатності для щоденного використання та високої ефективності. Вченим необхідно було створити тканину, яка б максимально швидко могла поглинати різкі запахи, розповів Намі Йосіда, представник компанії Seiren.

За його словами, продукт в першу чергу розрахований на пацієнтів, які потребують догляду. Отож передбачається, що лікарні та будинки перестарілих стануть основними точками продажу. На сьогоднішній день в асортименті компанії налічується 22 моделі одягу, здатного поглинати неприємні запахи. Окрім трусів, компанія займається виготовленням шкарпеток і майок.

Джерело: http://zhelezyaka.com

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.