Цікаве про нерухомість Автор: lesya · Опубліковано: 19.11.2012 12:29 · Розділ: Цікаві факти

Фото з globalpg.ru
Фото з globalpg.ru

Нерухомість завжди становила особливу цінність для людства. Ще в давні часи той, хто був власником нерухомості, вважався людиною багатою та поважною, до його думки прислухалися інші. Зрозуміло, що в часи воєн та постійних сутичок, які шарпали середньовічну Європу, можна було вмить втратити все надбане добро, замки та фортеці. Зовсім інша справа тепер, отож і нерухомість стала ще більш затребуваною.

У даному контексті спеціалісти вирішили оприлюднити декілька цікавих фактів, які стосуються нерухомості.

1. За даними проведених раніше досліджень ринку нерухомості, протягом тривалого часу найдорожчим містом для купівлі нерухомості вважався Лондон. Однак згодом ситуація змінилася, лідерство відійшло до Монте-Карло в Монако. Загалом до списку міст з найдорожчою в світі нерухомістю входять також Москва, Токіо, Нью-Йорк, Париж, Сінгапур, Рим та індійський Мумбай.

2. Найдешевшу нерухомість світу можна придбати в Таїланді та Єгипті. Так, за якихось двісті тисяч доларів у столиці Єгипту можна придбати розкішний котедж з басейном. В Таїланді такий особняк коштуватиме ще дешевше. Однак за таку низьку ціну доведеться поплатитися іншим - Каїр вважається одним з найбільш забруднених міст світу, тоді як Таїланд не має жодної позитивної характеристики в переліку показників, сприятливих для проживання.

3. Окрім того, експерти назвали найбільш забруднені міста світу, в яких і зовсім не варто купувати нерухомість, принаймні для того, щоб там проживати. До списку лідерів потрапила Росія, в якій кількість забруднених міст є найвищою. Другою за кількістю міст з екологічно небезпечним для проживання показником стала екзотична Індія, на третьому місці опинилися Філіппіни. Далі у списку розташувалися Китай, США та Румунія. При оцінюванні екологічного стану міст спеціалісти брали до уваги такі показники, як рівень небезпеки отруйних речовин, поширення та частота тих чи інших захворювань серед населення, захворювання дітей та відхилення в їхньому розвитку, зумовлені несприятливим екологічним середовищем тощо. За твердженням експертів, найбільшу небезпеку для здоров’я мешканців мегаполісів становлять важкі метали. До речі, найнебезпечнішим місцем світу і сьогодні вважають покинутий Чорнобиль.

4. На сьогоднішній день існують компанії, які вже протягом тривалого часу займаються продажем ділянок на Місяці, Марсі, Венері та Меркурії. Вартість таких ділянок коливається від кількох тисяч до кількох мільйонів доларів. Зрозуміло, що сьогодні з такої покупки користі буде небагато... Однак через декілька десятків років ситуація може змінитися. Тоді, за твердженням експертів,обов’язково почнуться розбіжності та конфлікти, оскільки продаж ділянок на цих планетах ведеться давно та різними фірмами, отож, скоріше за все, на один крихітний шматочок Марса чи Місяця претендують вже десятки власників.

Джерело: http://www.obninsknedvigimost.ru

Інші новини розділу