У секторі Гази жінкам заборонено сміятися Автор: Вікторія · Опубліковано: 06.07.2009 13:32 · Розділ: Суспільство

Палестинська журналістка заявила, що поліцейські угрупування ХАМАС конфіскували в неї паспорт після того, як затримали її на пляжі сектора Гази, звинувативши в порушенні законів пристойності. "Вони звинуватили мене в тому, що я голосно сміялася та плавала зі своїми друзями. Також на мені не було хиджаба", - розповіла Асма Аль-Руль.

ХАМАС заперечує відомості про те, що має в своїй структурі спеціальний підрозділ, в обов'язки якого входить стежити за нескромно одягненими дівчатами. Але, як було виявлено пізніше, ВАКФ (ісламський фонд, який наглядає за священними місцями) дійсно просив поліцейських патрулювати пляжі на предмет виявлення неналежної поведінки.

Як стверджують представники ВАКФ, поліцейські повинні підтримувати порядок на пляжі та не допускати непристойної поведінки, захищаючи людей від можливого насильства. "Ми тут для безпеки самих же людей. І працюємо, щоб запобігти посяганням чоловіків на свободу жінок і навпаки. Проте, якщо жінка хоче непристойно одягатися, вона повинна йти в приватний басейн, а не на публічний пляж", - розповів один з поліцейських.

Джерело i-r-p.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.