Шахрай протягом дев'яти років залякував аристократів масонською розправою Автор: lesya · Опубліковано: 15.11.2012 15:13 · Розділ: Кримінал

Цими днями у французькому місті Бордо розпочався суд над Тьєррі Тіллі, шахраєм, який примудрився протягом дев'яти років витягувати гроші у сім’ї французьких аристократів. В загальній складності Тіллі виманив у сімейства де Ведрін 4,5 мільйона євро - йому вдалося переконати одинадцятьох членів родини, що їх хочуть вбити масони. Разом зі своїм спільником аферист представлявся прихильником короля Іспанії Хуана Карлоса, який став на захист спадкоємців давнього роду.

Так, у Франції розпочався суд у справі 48-річного Тьєррі Тіллі, який залякував сім'ю місцевих аристократів масонською змовою, виманюючи у них гроші. Шахрай зумів переконати три покоління сім’ї де Ведрін в тому, що їхньому життю загрожують масони. Тіллі видавав себе за таємного агента НАТО, який отримав наказ охороняти їх. Якщо суд визнає шахрая винним, йому загрожує до десяти років в'язниці та штраф у розмірі 750 тисяч євро. Його спільнику Жаку Гонсалесу загрожує п'ять років ув’язнення.

Шахрай проник в довір’я сім’ї ще в 1999 році, познайомившись спершу з 66-річною Гіслен де Ведрін, яка на той час працювала директором секретарського коледжу в Парижі.

Тьєррі влаштувався в цей коледж працювати прибиральником. Незабаром він переконав усіх членів сім'ї, починаючи з бабусі Гійомет, яка померла два роки тому, коли їй виповнилося 97, що вони є спадкоємцями стародавнього суспільства «Світовий баланс». Переховуючись від вигаданого переслідування, члени сім'ї протягом п’яти років майже не покидали стін фамільного замку, розташованого неподалік Бордо.

На спільника Тіллі Гонсалеса покладалася роль кузена іспанського короля Хуана Карлоса, який водночас був керівником глобальної мережі таємних грандів, що нібито взяла сімейство де Ведрін під свій захист. В результаті сім’я продала частину своєї власності та коштовностей, віддавши 4,5 мільйона євро шахраям.

Ті, однак, заперечують, що брали які-небудь гроші, переконуючи суд, що всі продажі здійснювалися для погашення боргів за кредитами та податками. Однак цього аферистам виявилося замало – вони переконали своїх підопічних переїхати до Оксофрда і влаштуватися там на низькооплачувану роботу.

Ця історія мало не зруйнувала шлюб Гіслен де Ведрін. Її чоловік - журналіст Жан Маршан - першим запідозрив щось неладне. Однак своїми припущеннями він викликав обурення решти членів родини. Маршан спробував звернутися в поліцію, проте для початку розслідування не вистачало заяв решти членів родини.

Все змінилося після того, як Тіллі на декілька місяців замкнув 62-річну Крістін в її кімнаті, не даючи їй ні води, ні їжі. Таким способом шахрай намагався отримати від Крістін інформацію про її банківський рахунок. Однак жінці пощастило втекти до Франції, й вона одразу ж звернулася за допомогою до представників влади.

Афериста заарештували в 2009 році в Швейцарії, а його спільника – роком пізніше. Обидва до цього часу не визнають своєї вини.

Джерело: http://www.radiovesti.ru

Інші новини розділу