У Росії відкрили перший секс-шоп для мусульман Автор: lesya · Опубліковано: 14.11.2012 23:51 · Розділ: Цікаві факти

Цими днями у Росії відкрився перший в країні Інтернет-магазин інтим-товарів, призначених спеціально для мусульман. За словами генерального директора фірми, основне завдання, яке ставить перед собою його магазин, - покращити життя всіх віруючих, які з тих чи інших причин змушені жити далеко від дому, в результаті чого відчувають «нестачу затишку».

За словами Юрія Проценка, директора магазину інтим-товарів для мусульман, не лише християни, але й самі мусульмани в переважній більшості вважають закони ісламу досить-таки суворими, ревно дотримуючись основних приписів Корану. Та насправді все те, що стосується інтимного життя, ісламом дозволене: традиція цієї релігії передбачає турботу про почуття людини - як чоловіків, так і жінок.

За зізнанням засновника магазину, сам він не є мусульманином. Однак серед його друзів безліч представників цього віросповідання, отож у Юрія, за його ж словами, була прекрасна можливість детально вивчити та зрозуміти ставлення ісламу до цієї делікатної теми людських взаємин. Тепер він дуже добре розуміє потреби потенційних клієнтів свого магазину.

За словами Проценка, на сайті продаватимуть «халяльні» товари, тобто продукти, при виробництві яких не використовують спирт і жири тваринного походження. Вони повинні бути виготовлені виключно на основі природніх екстрактів рослин. Окрім того, на сайті в якості коментарів до продукції інтимного характеру приводитимуться цитати з Корану, які, приміром, нагадують чоловікові про дружину, про «поцілунки та ласки».

Іслам і секс-шопи - дивне поєднання (фото з marsetblog.livejournal.com)
Іслам і секс-шопи - дивне поєднання (фото з marsetblog.livejournal.com)

Асортимент магазину досить широкий. Тут можна придбати різноманітні масажери та масажні олії, свічки для масажу, презервативи, лубриканти, засоби для інтимного догляду та гігієни, різні гелі-змазки, покликані посилити відчуття під час сексу, подарункові набори та набори для подорожей, і навіть пелюстки троянд. Товари, запропоновані магазином, не містять тваринних жирів та похідних речовин, спирту. Їх строго перевіряють на відповідність Європейській системі сертифікації (EC). Вся продукція в основному виготовлена на основі природних компонентів екстрактів рослин. «Сексуальність в Ісламі завжди розглядалася позитивно в тому випадку, якщо сексуальні взаємини відбуваються в сімейній парі», - додає на завершення Проценко.

Джерело: http://www.internovosti.ru/t

Інші новини розділу