Канадська компанія випустила мармуровий телефон Автор: lesya · Опубліковано: 14.11.2012 18:20 · Розділ: Мобільний зв’язок

Сьогодні мобільним телефоном вже навряд чи когось здивуєш. Нові удосконалені моделі мобільників з цілим набором найрізноманітніших функцій з’являються чи не щодня. Мобільні телефони стали об’єктом для втілення фантазій найрізноманітніших дизайнерів, які інкрустують їх діамантами, оздоблюють дорогоцінними металами та каменями тощо. Однак мармурових телефонів в історії мобільного зв’язку, мабуть, ще не було. Так, перший у світі мармуровий мобільний телефон є ексклюзивною моделлю, випущеною спеціалістами компанії Mobiado.

Канадська компанія Mobiado, штаб-квартира якої розташована у Ванкувері, була заснована ще в 2005 році. З того часу вона здобула славу виробника ексклюзивних мобільних телефонів класу "люкс". Практично всі моделі телефонів, виготовлених компанією, вирізняються мінімалістським стилем та сучасним дизайном.

Мармуровий телефон
Мармуровий телефон

Вперше унікальний концепт мармурового мобільного телефону компанія представила ще в 2010 році. Протягом двох років провідні інженери та дизайнери компанії займалися втіленням цього незвичайного проекту в життя. У корпусі телефону використані матеріали, структура та зовнішній вигляд яких нагадують такі матеріали, як мармур і граніт. Окремі елементи мобільного телефону виготовлені з таких дорогоцінних порід дерева, як ебонітове дерево, кап та кокоболо.

Мармуровий телефон Mobiado Grand Touch Executive оснащений сенсорним екраном Sapphire. Окрім того, ексклюзивна новинка від канадської компанії включає золоте гравіювання та вкраплення, а також інші дорогі компоненти.

Корпус телефону виготовлений з «гібридного кам’яного матеріалу», тоді як на виготовлення медійної смужки на задній панелі та кнопок знадобилися кристали сапфіру. Загалом на виробництво новинки витратили 50 каратів сапфірового скла.

В нову модель телефону від Mobiado вбудовано камеру 5MP з LED flash, плейер MP3/WAV/eAAC / AC3. Пам'ять мобільного становить 16GB, він обладнаний підтримкою Wi-Fi та bluetooth.

Телефон вийшов у п’яти колірних рішеннях: Marble (Мармур), Granite (Граніт), Ebony (Чорне дерево), Cocobolo (Кокоболо) та Burl (Наплив часу).

На превеликий жаль любителів неординарного, вартість мармурового ексклюзиву поки що не названа. Скоріше за все, сама компанія Mobiado ще не визначилася з тим, скільки ж заправити за оригінальну новинку. За припущенням експертів світу новинок техніки, вартість мармурового мобільника від Mobiado коливатиметься в межах 5 000 - 10 000 доларів.

Джерело: http://infuture.ru

Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.