Ідеш до Росії виступати – оформляй дозвіл на роботу Автор: Lussilda · Опубліковано: 15.01.2009 02:51 · Розділ: Суспільство

Федеральна міграційна служба Росії вирішила, що всіх, хто приїжджає в Росію заробляти гроші, варто зрівняти в правах. Таким чином іноземні артисти, що виступають на приватних вечірках, перед законом не більш, ніж гастарбайтеры. Оскільки в більшості випадків у них немає дозволів на роботу, то й права одержувати гонорари вони не мають Федеральна міграційна служба Росії вирішила, що всіх, хто приїжджає в Росію заробляти гроші, варто зрівняти в правах. Таким чином іноземні артисти, що виступають на приватних вечірках, перед законом не більш, ніж гастарбайтеры. Оскільки в більшості випадків у них немає дозволів на роботу, то й права одержувати гонорари вони не мають.

Однак і це ще не все: як пояснив начальник Управління організації візової й реєстраційної роботи ФМС Олександр Аксьонов, іноземні спортсмени в спортивних клубах також перебувають на становищі трудових мігрантів. За законом, усі закордонні гості втрачають право займатися будь-якою діяльністю за своєю основною професією і одержувати за це винагороду. Тобто, якщо іноземна зірка вирішила приїхати на гастролі до Росії, то лише, що називається, на громадських засадах, тобто безкоштовно. Причому розповсюджується це правило як на виступи на великих концертних майданчиках, так і на приватних вечірках у закритих клубах.

Останнім часом у Москві відбулося кілька концертів зірок, чиї імена в усіх на слуху: в липні 2008 р. на відкритті галереї «Гараж» подруги Романа Абрамовича Дар’ї Жукової виступала Эмі Уайнхаус, а вечірку «Газпрому» з приводу 15- річчя компанії вшанували Deep Purple (за $20 тис.) і Тіна Тернер. Про подробиці оформлення статусу цих артистів у Росії не повідомлялося, і у ФМС є підозри, що виконавцям було не до оформлення дозволів на роботу в Росії.

Як правило іноземці, що в’їжджають у Росію для участі в корпоративних вечірках, користуються трьома видами віз - туристичними, діловими й гуманітарними, однак жодна із цих категорій не дає їм право на роботу в країні, підкреслив Аксьонов. Чиновник додав, що іноземні легіонери в спортивних клубах повинні оформлятися на роботу на таких ж підставах, як, наприклад, будівельники з колишніх радянських республік.

«Спортивний клуб, як і будь-яка юридична особа, спочатку повинна оформити дозвіл на використання іноземної робочої сили, лише після цього може запрошувати спортсмена й оформити йому дозвільні документи на роботу», - резюмував Аксьонов.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.