Охранные системы Автор: kseniya_www · Опубліковано: 13.11.2012 22:51 · Розділ: Техніка

Спрос на системы охранной сигнализации растет, и все больше вариантов становятся доступными для бытового использования. При установке охранной сигнализации, которая должна защитить вашу семью и имущество, выбирайте тот вариант, который не составит вам неудобств. Большинству людей не нужны серьезные системы, которые распознают по отпечаткам пальцев. Самым лучшим вариантом для вашего дома может быть система, которая обеспечивает значительное качество защиты, но не мешает ежедневной жизни вашей семьи.


Стандартная система сигнализации часто хорошо подходит для большинства семей. Эти системы обычно включают в себя:
- датчики на всех входных дверях,
- некоторые датчики движения, активирующие наружное освещение,
- датчики на окнах, через которые особенно легко получить доступ,
- прямой сигнал на сервис мониторинга.

Этот тип системы охранной сигнализации будет отличным сдерживающим фактором для любых злоумышленников, и довольно простым, для того чтоб семья могла привыкнуть к нему.

Несмотря на то, что самой большой выгодой от наличия системы сигнализации, является душевное спокойствие, существует еще несколько преимуществ: снижение страховых платежей и повышение стоимости дома при продаже.


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.