Главу ЦРУ згубив "секс під письмовим столом" Автор: lesya · Опубліковано: 13.11.2012 20:30 · Розділ: Події у світі

Генерал Петреус (фото з obozrevatel.com)
Генерал Петреус (фото з obozrevatel.com)

Черговий сексуальний скандал розгорівся у США, в центрі якого на цей раз опинився глава ЦРУ генерал Девід Петреус. Масла у вогонь підливає і той факт, що генерал був людиною підневільною, отож його особисте життя не зовсім йому належало. Особливо обурює громадськість і той факт, що, замість того, щоб вирішувати проблеми державного значення, голова Петреуса була зайнята роздумуваннями над «сексом під письмовим столом».

Зрозуміло, що пост шефа ЦРУ генералу довелося покинути. Однак на цьому все не закінчилося. Скоріше, навпаки, справа тільки набирає обертів. Посилює всезагальну напругу і той факт, що ФБР дізналося про все ще влітку, проте з розголосом вирішили не поспішати - наближалися президентські вибори, і скандал навколо високопоставленої особи з оточення Обами міг серйозно ускладнити можливість переобрання Барака на повторний термін.

З цього приводу глава сенатського комітету з контролю за діяльністю спецслужб Дайан Файнштейн заявила, що про все дізналася з преси, і була немов «громом вражена». Адже хто, як не вона, повинна була дізнатися про все заздалегідь.

Тепер з'ясувалося, що роман глави ЦРУ було розкрито цілком випадково. Адже сам він і гадки не мав говорити комусь про довготривалі взаємини зі своєю коханкою - 40-річною журналісткою Полою Бродуелл, яка написала книгу, присвячену біографії генерала.

А сталося ось що: у травні цього року до співробітників ФБР звернулася давня знайома Петреуса - 37-річна Джілл Келлі, яка працювала на одній з військових баз, зі скаргою на те, що їй на електронну адресу надходять анонімні послання з погрозами. Американські оперативники встановили, що листи відправляла Бродуелл, яка, приревнувавши коханця, вирішила налякати суперницю. «Тримайся подалі від Девіда!» - писала Пола.

Згодом співробітники ФБР докопалися до електронного листування Поли з директором ЦРУ. Після вивчення листів все стало зрозумілим: генерал і його біограф перебували в інтимних взаєминах. Їхні відверті послання одне одному кишіли пікантними деталями. Приміром, в одному з них говорилося про «секс під столом».

Дочекавшись закінчення виборів, історію пустили в хід. Петреусу дали зрозуміти, що він повинен публічно покаятися та покинути пост глави ЦРУ. Тепер всі чекають, що ж на це все скаже Пола Бродуелл. Скориставшись ситуацією, ЗМІ одразу ж пригадують їй власні висловлювання на зразок цього: «Думаю, для працюючих мам дуже важливо розуміти, що найважливіше - це сім'я» тощо. Іншим разом жінка заявила, що генерал Петреус - це високоморальна людина, яка не має ніяких брудних таємниць.

Джерело: http://www.kp.ru

Інші новини розділу