Британка подала на розлучення через "П'ятдесят відтінків сірого" Автор: lesya · Опубліковано: 13.11.2012 18:09 · Розділ: Культура

Цікавий та, на перший погляд, смішний випадок стався цими днями у Великобританії. Причиною розлучення британки та її чоловіка стали не сімейні чвари, зради чи щось інше, а знаменитий роман Е.Л. Джеймс «П’ятдесят відтінків сірого». Насправді ж, за твердженням психологів, проблема тут набагато глибша.

Нещодавно мешканка Великобританії подала на розлучення через те, що її чоловік у ліжку відмовився виконувати бажання, навіяні їй еротичним бестселером "П'ятдесят відтінків сірого", повідомляє The Daily Mail. За словами адвоката жінки Аманди Макалістер, це перший випадок розлучення через популярну книгу, зафіксований у Великобританії.

В поданій до суду заяві зазначається, що чоловік позивачки поводиться в ліжку занадто консервативно. Окрім того, він давно не вітає дружину з Днем святого Валентина та не робить їй компліментів. Згідно з британським законодавством, цих причин може бути достатньо для того, щоб кваліфікувати дії чоловіка як "негідну поведінку", що є вагомою причиною для розлучення. За словами адвоката британки, цей позов стосовно розлучення, цілком ймовірно, стане початком цілої хвилі подібних справ.

«На сьогоднішній день у сфері сексуальних взаємин відбувається революція. І якщо раніше чоловіки скаржилися на те, що їхні дружини в ліжку ведуть себе вельми й вельми скромно, то тепер все навпаки: жінки, начитавшись еротичних книг на зразок «П’ятдесяти відтінків сірого», називають своїх чоловіків нудними», - говорить адвокат.

Селена Гомес знялася в пародії наП'ятдесят
Селена Гомес знялася в пародії наП'ятдесят

У даному контексті нагадаємо, що еротичний роман "П'ятдесят відтінків сірого", написаний британкою Е.Л. Джеймс, побачив світ в минулому році. Книга одразу ж після виходу стала бестселером. Головні герої роману - мільярдер Крістіан Грей та студентка Анастейша Стіл. Їх не пов’язує нічого, окрім сексу, однак така ситуація влаштовує, здається, обох. Роман багатий описами сексуальних сцен садомазохістського характеру.

Незважаючи на досить неординарний зміст роману, на сьогоднішній день в світі продано більше сорока мільйонів екземплярів «П'ятдесяти відтінків сірого». Сама ж книга стала першою в трилогії. Згодом були випущені романи "На п'ятдесят відтінків темніше" (Fifty Shades Darker) та "На п'ятдесят відтінків світліше" (Fifty Shades Freed).

Джерело: http://lenta.ru

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?