Розумна сантехніка впізнаватиме власника по обличчю Автор: Вікторія · Опубліковано: 06.07.2009 11:05 · Розділ: Нові технології

Компанія iHouse розробила змішувач води SmartFaucet, який оснащено вбудованою камерою, що забезпечує можливість ідентифікації членів сім'ї. Тепер кожен може заздалегідь вказати новинці свої переваги щодо температури та тиску води і назавжди забути про необхідність крутити кран перед вмиванням.

Винахід також підсвічує воду за допомогою вбудованих світлопроводів, при цьому, колір води відповідає її температурі. Навіть якщо "розумний прилад" помилився і прийняв одну особу за іншу, яка вважає за краще вмиватися кип'ятком, то в такому разі червоне підсвічування завчасно попередить про високу температуру води.

Вбудований сенсорний дисплей призначений для управління настройками крана, але його також можна використовувати для читання електронної пошти, новин або відеоконференцій. Навіть під час миття рук під краном можна безперешкодно мандрувати просторами Інтернету.

На даний час SmartFaucet - прототип, що існує лише у виставковому екземплярі, але компанія сподівається вивести його на ринок вже в найближчому майбутньому.

Джерело rstyle.kaliningrad.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.