LG прорекламувала нові монітори за допомогою ліфта, в якому провалюється підлога Автор: lesya · Опубліковано: 13.11.2012 08:10 · Розділ: Нові технології

Нещодавно співробітники популярної в цілому світі компанії LG, яка займається виробництвом найсучаснішої техніки, вирішили продемонструвати можливості своїх нових IPS-моніторів надзвичайно оригінальним чином. Задумавши організувати цікавий розіграш, який би міг використовуватися в якості реклами, спеціалісти компанії знімали все, що відбувається, на відео. Відеоролик можна переглянути на YouTube.

З цією метою дев'ять нових моніторів було встановлено на підлозі одного ліфта, яка несподівано для пасажирів ставала "прозорою". Таке раптове "зникнення" опори під ногами викликало прогнозовану та, в переважній більшості випадків, комічну реакцію пасажирів ліфта. Зрозуміло, що підлога нікуди не зникала, а така ілюзія створювалася за допомогою низки ретельно підібраних технологій.

Отож дев'ять моніторів LG IPS були встановлені таким чином, що вони покрили собою майже весь простір скляної підлоги ліфта.

Коли в цей ліфт "з сюрпризом" заходили пасажири і він рушав з місця, світло несподівано для присутніх починало блимати, лунали звуки, які імітували аварію ліфта, а підлога зі звуками розбитого скла провалювалася вниз, демонструючи враженим пасажирам темне провалля віртуальної шахти ліфта, яке йде в глибину. Цілком природно, що така несподіванка шокувала пасажирів, більшість із яких з усіх сил намагалася схопитися за поручні ліфта або ж стати на тонкі "перегородки", які утворилися через проміжки між екранами моніторів.

На відеоролику, доступному в Інтернеті, можна побачити процес підготовки та установки в ліфті такої підлоги з сюрпризом, виконаною командою співробітників компанії LG. Отож маючи у своєму розпорядженні трохи вільного часу та бажання і декілька моніторів на додачу та використовуючи відеоролик як зразок, кожен може влаштувати кілька розіграшів, змусивши своїх сусідів чи знайомих пережити непередавані відчуття.

Однак цей ліфт – ніщо у порівнянні з ліфтом, який до 2050 року планує збудувати компанія Obayashi Corp. За попереднім проектом, оприлюдненим інженерами компанії, космічний ліфт підніматиметься на висоту 36 тисяч кілометрів над поверхнею Землі. Підйом гондоли космічного ліфта, яка пересуватиметься по тросах, виготовлених з вуглецевих нанотрубок, займе близько тижня часу. Передбачається, що троси, які стануть основним елементом конструкції космічного ліфта, протягуватимуться на висоту 96 тисяч кілометрів. Саме на такій висоті, яка рівнятиметься одній четвертій відстані від Землі до Місяця, розмістять масивну противагу, тоді як другий кінець тросів кріпитиметься на поверхні Землі в районі, виділеному для споруди космічного порту.

Гондола зможе перевозити до 30 осіб за один раз, а швидкість її руху становитиме 200 км/год. Туристам можна буде залишитися на проміжній станції, розташованій на висоті 36 тисяч кілометрів, тоді як вчені й дослідники зі своїм обладнанням матимуть можливість піднятися до самого верху космічного ліфта.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.