Любовні листи Міка Джаґґера продадуть з аукціону Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2012 16:23 · Розділ: Музика

Молодий Мік Джаґґер (фото з starexpert.ru)
Молодий Мік Джаґґер (фото з starexpert.ru)

Любовні листи знаменитого лідера легендарної британської групи The Rolling Stones Міка Джаґґера виставлять на торги. Мова йде про послання музиканта темношкірій співачці й актрисі Марші Хант. В інтерв'ю журналістам американка пояснила, що вона зіткнулися з серйозними фінансовими труднощами, і їй нічим оплачувати рахунки. За словами колишньої коханої Джаґґера, саме це й спонукало її виставити на продаж дорогі пам’яті листи.

«Продаж листів просто необхідний. Сподіваюся, що той, хто купить їх, усвідомить, як і чим жило наше покоління, яке сьогодні вже вмирає», - назвала ще одну причину, яка підштовхнула її на такий крок, колишня американська блюзова співачка.

Торги аукціонного дому Christie's заплановані на середину грудня цього року. За підрахунками експертів, початкова вартість листів складе близько 150 тисяч доларів.

Нагадаємо також, що роман Міка Джаґґера з Хант, матір'ю його першої дитини, тривав близько трьох років. Ті десять листів, які виставлять на аукціон, були написані Джаґґером на самому початку їхніх взаємин. Вони відкривають потаємні струни душі легендарного британського музиканта, його любовні переживання. В листах до Марші Джаґґер цитує вірші знаменитої поетеси Емілі Дікінсон, описує зустрічі з письменником Крістофером Ішервудом, ділиться з коханою своїми нереалізованими музичними проектами тощо.

Листи були написані музикантом в Австралії під час зйомок фільму "Нед Келлі". Саме там народився один з головних хітів британської культової групи Brown Sugar, присвячений Марші Хант.

Роман Міка Джаґґера та Марші Хант тривав до 1972 року. В них народилася спільна дитина – донька Керіс. Листи, виставлені на аукціон, написані в липні-серпні 1969 року.

Заслуги Міка Джаґґера в сфері британської та світової культури є настільки великими, що він удостоївся звання лицаря. Отримав почесний титул сера музикант у 2002 році – подейкують, це сталося це після того, як в одному телевізійному документальному фільмі Джаґґер пожартував, що він єдиний не сер серед таких поп-легенд, як Пол Маккартні та Елтон Джон, в той час як його слава і талант нічим не поступаються.

Журналісти припускають, що Джаґґера так довго не посвячували в лицарі через його гедоністичний спосіб життя. Мік Джаґґер, батько семи дітей від чотирьох жінок, з початку 1960-х років зумисне грав роль поганого хлопця, що, однак, не завадило йому разом з Rolling Stones зайняти почесне місце в історії рок-музики з хітами "I Can't Get No Satisfaction", "Brown Sugar", "Sympathy For The Devil" та "Jumpin 'Jack Flash".

Джерело: http://www.internovosti.ru/

Інші новини розділу