Новонароджене немовля-"диявол" із Колумбії вже навчилось ходити і вивергати вогонь Автор: lesya · Опубліковано: 12.11.2012 08:32 · Розділ: Події у світі

Думаєте, історія, що лягла в основу знаменитого фільму «Омен» 1976 року, чистісінька вигадка? А ось і ні. Принаймні, так твердить одне колумбійське подружжя.

Чи то у зв’язку з чорною магією, чи то через те, що сили зла захопили душу новонародженого з Колумбії, з немовлям відбуваються дивні речі. Так, за твердженням батьків, дитина вже здатна самостійно ходити і навіть вивергати вогонь.

Мати хлопчика, якого сусіди охрестили дияволом, Ана Ферія Сантос народила минулого місяця, однак радість материнства дуже швидко змінилася страхом: вона стала помічати в новонародженого «деякі відхилення», які й змусили місцевих мешканців називати маля «прихованим дияволом». Мати твердить, що хлопчик уже здатний вставати та самостійно ходити, що є просто неможливим для дитини віком чотирьох тижнів.

Такий сюжет багато в чому співзвучний з фільмом «Знамення» 1976 року.

Кінострічка оповідає, як мати п'ятьох дітей говорить, що один з її хлопчаків часто ховається по кутках будинку й годинами лопоче «як дорослий». Героїня фільму говорила й про те, що у хлопчика моторошні очі.

Ана Ферія Сантос в ефірі радіостанції RCN Radio розповіла наступні, вельми дивовижні речі, які декому можуть видатися і вкрай тривожними: «Він ходить, як дорослий, іноді тікає та ховається під ліжком, у валізі, в пральній машині або ж у холодильнику».

Більше того, сусіди подружжя з міста Лоріка, що на узбережжі Карибського моря, також переконані, ніби хлопчика обгорнув «злий дух» і дитина здатна «вивергати вогонь». На цю думку місцевих мешканців наштовхнули підпалини від вогню, виявлені на одязі дитини та на дивані, де малюк зазвичай проводить час.

Перелякані сусіди погрожують влаштувати самосуд над Сантос та її чоловіком, водієм таксі на ім’я Оскар Паленсія Лопес. Більше того, ночами вони регулярно закидають дім сімейства каменями.

Звісна річ, лікарі не повірили розповіді двадцятивосьмирічної матері, запідозривши її в жорстокому поводженні з дитиною, і розпочали розслідування. Більше того, представники Колумбійського інституту сімейної добродійності, співробітники поліції та католицька церква також відмовилися брати до уваги версію про чорну магію.

Отож тепер комісія, до складу якої увійшли психологи, соціальні працівники, дієтолог та адвокат, розпочнуть розслідування цієї справи. Приводом для їхнього втручання стали сліди жорстокого поводження на тілі дитини.

«На долоньці немовляти було знайдено два невеликих опіки. Поки триває розслідування, батьки отримали попередження», - говорить глава комісії, яка проводить розслідування.

Джерело: http://mixstuff.ru/

Інші новини розділу