3 історії тварин, які врятували людям життя Автор: lesya · Опубліковано: 11.11.2012 13:06 · Розділ: Цікаві факти

Історії відомо безліч випадків, коли дельфіни або ж собаки-герої рятували людей. У цьому, здавалося б, немає нічого дивного. Та набагато тяжче уявити собі лева або горилу, які кидаються на порятунок того, хто потрапив у біду. Однак такі випадки є, і не поодинокі.

Так, одного разу лев, якого аж ніяк не назвеш твариною людинолюбною, врятував дівчинку від викрадачів. Сталося це в 2005 році. Тоді кенійська поліція протягом цілого тижня розшукувала дванадцятирічну дівчинку, яку викрали для того, щоб насильно видати заміж. Через тиждень дитину знайшли - в компанії трьох левів, які, як виявилося, звільнили заручницю, до смерті налякавши викрадачів.

Згодом з'ясувалося, що до того часу, коли поліція відшукала дівчинку, леви охороняли її приблизно півдня. Вони не те що не заподіяли їй ніякої шкоди, але й пильно стежили за тим, щоб ніхто інший до неї не наближався. Звірі покинули кенійку лише тоді, коли побачили неподалік служителів закону. Фахівці припускають, що таку реакцію хижаків могли викликати сльози дівчинки, якимось чином нагадавши звуки левенят.

Інша історія розповідає про те, як горила врятувала трирічного хлопчика, що впав у вольєр – територію, яку тварини ревно охороняють, вважаючи своєю. Стався цей випадок, який спокійно міг би перетворитися в трагедію, 18 серпня 1996 в зоопарку міста Брукфілда, Іллінойс, США. Хлопчик впав з висоти п'яти метрів, сильно вдарився головою і втратив свідомість.

Побачивши, що трапилося, до справи взялася горила на ім'я Бінт-Джуан. Вона обережно підняла хлопчика на руки і, похитуючись, донесла до входу у вольєр. Там його підхопили рятувальники, які щойно прибули на місце події. І поліція, і працівники зоопарку зазначили, що без допомоги мавпи ситуація могла суттєво ускладнитися.

До речі, схожий випадок стався у 1980-х роках в зоопарку Джерсі. Хлопчика, який упав у вольєр і втратив свідомість, врятував найбільший самець у групі – він охороняв дитину, відганяючи від нього усіх інших мавп, до того часу, поки не прибули рятувальники.

Одного разу рятівником людини стала свиня, яка врятувала свою господарку від серцевого нападу. Спершу товстушку Лулу подарували на день народження жінці, яка навіть глянути не хотіла в її бік. Натомість свиню прихистила мати іменинниці Джо-Енн Олтсменанн, помисливши, що, так чи інакше, зі свині вийде чимало м’яса.

Однак ця не дуже симпатична тварина врятувала літній жінці життя. Коли у Джо-Енн стався серцевий напад, Лулу одразу ж побігла за допомогою. До того моменту вона жодного разу не покидала свого подвір’я, та коли з господинею сталася біда, свиня навіть примудрилася відкрити клямку.

Через деякий час Лулу дісталася до найближчого хайвею і вляглася на самій середині проїжджої частини. Спроба була невдалою, і свиня повернулася перевірити, як справи у її господині, після чого зайняла свій пост на дорозі. Лише через 45 хвилин один з водіїв зупинився. Він попрямував за Лулу до будинку, де й побачив безпорадну Джо-Енн. Чоловік одразу ж викликав швидку, і жінку вдалося врятувати.

Джерело: http://mixstuff.ru

Інші новини розділу