Жінку запроторили за грати за утримання кроликів Автор: Lesly · Опубліковано: 03.07.2009 17:00 · Розділ: Кримінал

Жителька Портленду (штат Орегон), помішана на кроликах, була знову запроторена за грати, після того, як поліція виявила в її оселі більше десятка тварин.

Суддя окружного суду Вашингтону, Гейл Нахтігал, ухвалив рішення, про те, що 47-річна "кроляча леді", Міріам Сакевіц порушила умови умовного засудження, завівши кроликів. Жінку засуджено до 90 діб перебування за гратами.

<strong>Кроляча леді.</strong> Фото взяте з сайту chinadaily.com.cn
Кроляча леді. Фото взяте з сайту chinadaily.com.cn

Проблеми Сакевіц з законом почалися в 2006 році, коли в її оселі було виявлено 150 кроликів і ще десятки їхніх тіл в морозильній камері. Її арештували, звинувативши в недбалому ставленні до тварин. Жінка не оскаржувала обвинувачення і була засуджена до 5 років умовного терміну з єдиною умовою, що протягом цього часу вона не наближатиметься до кроликів.

Цього разу, за даними поліції, в готельному номері, де мешкала жінка, було виявлено 8 дорослих кроликів, п’ять маленьких та один мертвий.

Інспектор, що здійснював нагляд за умовно засудженою, розповів, що за постановою суду жінка пройшла медогляд, проте лікування їй не призначили.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу