Компанія Adidas випустила валянки Автор: lesya · Опубліковано: 09.11.2012 20:50 · Розділ: Спорт

Нещодавно відома на увесь світ компанія Adidas, яка займається виробництвом спортивного одягу та взуття, презентувала новинку - високотехнологічну модель жіночого взуття, створену на основі російських валянок. Нова колекція екзотичного взуття отримала назву adiValenki. Валянки від Adidas поєднують в собі автентичність старовинного традиційного російського взуття з новітніми технологіями adidas Perfomance. Модель новітніх валянок розроблялася дизайнерами компанії спеціально для продажу на російському ринку, а також на території країн СНД. До речі, схожі моделі сучасного взуття вже траплялися у світовій взуттєвій практиці.

Однією із основних переваг новоствореного взуття є матеріал, з якого виготовлені валянки. Для виробництва adiValenki використовують природний і натуральний матеріал - італійську повсть, виготовлену з екологічно чистої овчинної вовни. Матеріал для взуття виготовляли з використанням стародавнього методу, який спеціально впровадили в сучасні технології валяння.

Валянки від Адідас (фото з сайту talks.su)
Валянки від Адідас (фото з сайту talks.su)

Відомо, що взуття з повсті є одним з найкращих для холодної пори року. Воно чудово захищає ноги від холоду та вологи, зовсім не поступаючись сучасному взуттю, виготовленому зі штучних матеріалів. Більше того, повсть має відмінні властивості теплопровідності, які дозволяють повітрю циркулювати всередині взуття, а також сушити його. У новій моделі розробники замінили звичайну калошу на спеціальну литу підошву, виготовлену з термополіуретану, яка є надзвичайно еластичною та водночас міцною, що дозволяє їй протягом тривалого часу не зношуватися.

За словами творців моделі, саме таке поєднання матеріалів є найбільш вдалим: воно дає можливість захистити повстяну поверхню чобота від впливу вологи, болота та бруду. Більше того, п'ята й носок валянок від Adidas оброблені спеціальним шаром поліуретанової підошви, в основі якої знаходиться алюмінієва пластина. Ця пластина покликана захищати ногу від замерзання та механічних пошкоджень.

На додачу, високоякісна підошва adiValenki оснащена спеціальним профілем Traxion – розробкою компанії, яку використовують у взутті для грубої експлуатації. До речі, цей профіль використовується і в інших моделях Adidas. Покриття підошви запобігає ковзанню на різних вологих поверхнях.

Джерело: http://talks.su

Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.