Британцям у кошмарах найчастіше являється міністр фінансів та Джастін Бібер Автор: lesya · Опубліковано: 09.11.2012 15:53 · Розділ: Суспільство

За твердженням експертів, мешканцям Великобританії частіше почали снитися кошмари. Окрім того, вони набагато більше страждають від безсоння. При цьому, за даними Daily Telegraph, сюжети сновидінь в багатьох випадках викликані фінансовими проблемами і труднощами громадян Великобританії.

Так, як виявилося, найчастіше в нічних кошмарів британцям являється не хто інший як міністр фінансів країни Джордж Осборн.

До п’ятірки героїв кошмарних сновидінь потрапили також колишній прем'єр-міністр країни Гордон Браун, фотомодель Кеті Прайс, тренер футбольного клубу «Манчестер Юнайтед» сер Алекс Фергюсон та, як не дивно, 18-річний американський співак Джастін Бібер.

Результати спеціальних соціологічних досліджень також доводять, що більше половини опитаних британців страждають безсонням. 93% респондентів скаржаться на занепад сил, а 83% - на поганий настрій, які неодмінно стають причиною порушень сну.

Напевне, британцям слід взяти на озброєння результати досліджень австралійських нейрофізіологів, і на їхній основі створити чергову методику програмування сновидінь. Так, нещодавно австралійці заявили, що відкрили механізм, який дозволить перетворювати страшні сновидіння у приємні та смішні.

Займаючись вивченням механізмів сну, група спеціалістів під керівництвом Андреа Фелпса з Австралійського центру посттравматичного психічного здоров'я провела дослідження, в якому взяли участь ветерани в'єтнамської війни. В результаті вчені дійшли висновку, що переважну більшість колишніх військових ночами мучать кошмари, які повторюються з неймовірно високою частотністю – до кількох разів на місяць. І так триває впродовж багатьох років. Більше того, від аналогічної проблеми страждають жертви терактів і насильства.

Намагаючись допомогти людям із посттравматичним стресовим розладом, група Андреа Фелпса розробила унікальну методику, яка дозволяє свідомо змінювати сюжет нічних кошмарів. Учасникам експерименту перед сном пропонували пригадати свої нав'язливі кошмари та подумки переписати їхній сценарій. Приміром, якщо людині зазвичай сниться, що в неї хтось стріляє і з рани тече кров, то слід уявити, ніби ворог стріляє із водяного пістолета, а у сплячого на тілі не кров, а журавлиний сік. Таким чином, кошмарний постріл перетворюється на жарт. Така методика, за твердженням австралійців, дозволила зафіксувати покращення у кожного десятого учасника експерименту.

Джерело: http://www.aif.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.