Суд зобов'язав американку привселюдно визнати себе ідіоткою Автор: lesya · Опубліковано: 08.11.2012 18:15 · Розділ: Кримінал

Американське правосуддя встигло прославитися винесенням оригінальних та часом безглуздих вироків. Однак іноді в цій безглуздості є певне раціональне зерно, для нас, можливо, не зовсім прийнятне. Недавно суд американського штату Огайо виніс досить цікавий та неоднозначний вирок жінці-водію, яка вирішила об’їхати шкільний автобус, що стояв на зупинці, по тротуару, саме з того боку, де з автобуса висаджуються діти. На щастя, ніхто не постраждав, не рахуючи хіба що самої Шени Хардін.

Окрім оплати судових витрат в сумі $ 250 доларів та позбавлення водійських прав терміном на місяць, суд зобов’язав Шену Хардін протягом двох днів по годині стояти на перехресті неподалік інциденту з табличкою «Тільки ідіотка може об'їжджати шкільний автобус по тротуару».

В суд міста Клівленд жінку привів відеозапис, зроблений водієм автобуса, на якому зафіксовано, як автомобіль Шени проїжджає по тротуару в той час, як школярі здійснюють посадку і висадку з автобуса. Зауважимо, що керівництво транспортної компанії висловило подяку водієві, зазначивши, що протягом тридцяти років роботи «він надзвичайно хвилюється за дітей» і в даному випадку зробив дуже важливий крок, «щоб подібне не повторювалося».

До речі, у США схожі вироки – звична практика. Приміром, суддя штату Техас Кевін Файн прославився прийняттям неординарних рішень. Він не приховує свого минулого - колись він був залежним від кокаїну. Його руки повністю вкриті татуюваннями, що трохи незвично для судді.

Суддя Файн
Суддя Файн

«Минуле судді дозволяє йому симпатизувати багатьом підсудним. Він намагається допомогти їм виправитися, розуміючи, що у в'язниці цього, скоріше за все, не станеться», - говорять колеги Файна.

Суддя Файн опинився в центрі всезагальної уваги, коли виніс вирок подружжю шахраїв, які вкрали чверть мільйона доларів з благодійного фонду. Їм загрожувало до 20 років позбавлення волі, однак Кевін Файн призначив інше покарання. Згідно із ним, Елоіз і Деніел Мірелес щосуботи та щонеділі повинні виходити на вулицю з табличкою: «Я злодій. Я вкрав 250 тисяч доларів з Фонду допомоги жертвам злочинів». У в'язниці вони перебуватимуть щороку протягом одного місяця. Суд також зобов’язав подружжя повернути всі вкрадені гроші.

Більше того, сховатися подружжю Мірелес не вдасться навіть у власному домі, адже перед входом висить табличка з написом: «Мешканці цього будинку Елоіз і Деніел Мірелес - засуджені злодії».

Джерело: http://www.newizv.ru

Інші новини розділу